Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan házasság, amiben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan házasság, amiben a férfi az egyetlen kereső fél, ő viszont baromira jól keres. Te hogy állnál egy ilyen kapcsolathoz?

Figyelt kérdés
2022. máj. 20. 00:39
A kérdező szavazást indított:
Arany élet, semmi felelősség, örülnék neki!
Nem hangzik jól, de bizonyos feltételekkel elfogadható.
Na, ez nem nekem való.
32 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Az a lényeg, hogy a szerelemmel együtt mi a tartalma a kapcsolatunknak; miért nem dolgozom munkahelyen is, stb.


Ugyanis otthon vezetni a háztartást, biztosítani a családi hátteret, az munka, amit a jog is elismer, és pl. válás esetén beszámít.

2022. máj. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell dolgoznom, ha nem akarok vagy ő nem akarja, hogy dolgozzak? Mert nem mindegy. Hisz attól, hogy ő jól keres, lehet nekem is karrierem, amit ő is elismer. Én ezt választanám, mert persze azért nem "bánnám", ha van mit aprítani, de egy totális függőséget nem szeretnék, jobb egy családnak több lábon állni. Viszont van, aki htb szeretne lenni, azt sem ítélem el, ha ebben tud kiteljesedni. És igen, 1-re reflektálva, egyre több olyan példát olvasni, hogy váláskor többmilliós kártérítést kap az otthon maradt fél, hiszen végülis a másik miatt nem dolgozott közös megegyezéssel.
2022. máj. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Olyat nem lehet hogy a nő keressen jol és én maradok otthon ?
2022. máj. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
3. Barátnőméknél így van, a férje maradt otthon a gyerekekkel.
2022. máj. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem, ha alapból így indul egy kapcsolat, hogy te nem keresel, majd ő eltart, az egy sugardaddy kapcsolat, ahol ezt a felek nem vallják be.


Ha a nőnek is van keresete az elején és mikor a kapcsolat olyan szintre lépett, akkor marad otthon a gyerekekkel, az manapság egy teljesen elfogadott társadalmi felállás.


Szerintem amúgy egy elég nehéz helyzetet teremt. Egyfelől - hacsak nincs sok gyerek - a felek nagyon elsodródnak egymástól. A kereső folyamatosan hajt, míg a másik félnek nagyon kevés dolga lesz hozzá képest. 20-30 év múlva nagyon másképp fogtok hozzáállni a problémákhoz ilyen esetben.

2022. máj. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Nincs ezzel baj, ha a nő mos, főz, takarít, gyereket szül és nevel.
2022. máj. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem jönne be. Kifejthetném hosszasan is, de maradok a rövid verziónál:

1. nem szeretnék egész életemben valaki mástól függeni.

2. Nem vagyok egy otthonülő típus, nem tudnék magammal mit kezdeni, a házimunka hosszútávon nem kielégítő. Unnám magam, ennél én ambíciózusabb vagyok, tóbbre vágyom.

2022. máj. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Es eltart?
2022. máj. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagyok akkora karrierista pitsa, hogy ilyenbe sose menjek bele. Még akkor sem, ha nincs szükségünk a pénzre. Simán csak nem köt le annyira a mosogatás meg a porszívózás, hogy egy életen át mást se csináljak.
2022. máj. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Működhet, ha valaki ilyen típus. Nekem nem jönne ez be, mert kizárt, hogy ne dolgozzak saját magamért, ne legyenek saját sikereim, pénzem, stb. Unalmas és kiszolgáltatott helyzet.
2022. máj. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!