Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg akarom mutatni az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarom mutatni az ex nőmnek, hogy túl vagyok rajta?

Figyelt kérdés
Akarom, hogy lássa, már nem szeretem, távol vagyok tőle, ezért minden maradék helyről tiltottam, társaságba is elkerülöm, hogy lássa, látni sem akarom. Jó ötlet ez?

2022. máj. 20. 21:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, jó ötlet. Így látja majd, hogy milyen érett felnőtt vagy. Aki mást mond arra ne hallgass, mert hazudik.
2022. máj. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Amíg meg akarod mutatni, addig nagyon nem vagy rajta túl.

Ha túl lennél rajta, akkor nem foglalkoznál ilyesmivel, és ha összefuttok, akkor lazán tudnál váltani vele pár mondatot.

Szóval, nem, messze nem vagy te még túl rajta.

2022. máj. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És miért nincs túl az ember?
2022. máj. 20. 21:29
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2-es jól írja. Hagyjál időt magadnak, hogy elfelejtsd, nem kellene erőlködni, egyszer tényleg el fogod. Én sem hittem, de ma már nincs bennem semmi, ha talalkoznank.
2022. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Meg akarom mutatni az ex nőmnek"

Na ezért. Ha túl lennél rajta, nem ilyen szarságokon pörögnél.

2022. máj. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én egyetlen másodpercet sem pazaroltam rá. Egyszerüen elmondtam mindenkinek az igazat,ha kérdeztek és szépen lassan elfordultak tőle. Rájöttek mennyire számító és egyszerüen nem keresik a társaságát. Sosem hazudtam,de energiát nem fordítok rá már,hogy tiltogassam bárhonnan is.
2022. máj. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:
"Élj jól! Az a legnagyobb bosszú." - írta a Talmud. Szerintem adekvát. :)))
2022. máj. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez a tiltogatás is mutatja, hogy nem vagy túl rajta.
2022. máj. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szánalmas ötlet, egy férfi túllép ezen és éli tovább az életét. Legyen már tartásod! Mert amíg nincs, addig csak kisfiú vagy.

F.

2022. máj. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon megbántott a Mónika?
2022. máj. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!