Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! A ti szemetekben mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! A ti szemetekben mikor érkezik el egy férfi az egzisztencia csúcsára?

Figyelt kérdés
2022. máj. 21. 10:25
A kérdező szavazást indított:
Csányi Sándor, a FIFA alelnöke, 393,4 milliárd forintos vagyonával Magyarország második leggazdagabb embere.
Egy kisebb cégvezető, akinek a cége havi több millió forintot termel + egy kis villa.
Egy alkalmazott, bruttó 1,8 milliós fizetéssel + 2 szobás budapesti saját lakással.
Egy alkalmazott, havi nettó 500 000 Ft-os fizetéssel, + 2 szobás vidéki saját lakás
Egyéb vélemény (írd le kommentben)
12 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
En csak annyit irnek h foggyos vagy kerdezo
2022. máj. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért lennék az? Egy teljesen normális kérdést tettem fel, ami a világban vitatéma. Nem ragaszkodom egyik válaszlehetőséghez sem, ezért korlátlan véleménynyilvánítást adtam.
2022. máj. 21. 10:30
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Akkor, amikor biztosan meg tud élni belőle, és valamennyit félre is tud rakni, nem hónapról hónapra él. Amikor a kettőnk fizetését összerakva egy stabil jövőkép elé tudunk nézni.

Ezen túl már csak a kapzsiság mértékét van értelme tárgyalni ebben a kérdésben.

2022. máj. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#3


Érhető a véleményed, bár ezt én nem tekintem egzisztenciának. Ez a hétköznapi emberek átlagos élete, amiben semmi rendkívüli nincs.

2022. máj. 21. 10:33
 5/10 A kérdező kommentje:

#3


Pontosítok: ezt nem tekintem az egzisztencia csúcsának. Ez inkább olyan emberek élete, aki megelégszik a mindennapi, hétköznapi élettel. A magyar családok kb. 60%-a ilyen lehet.

2022. máj. 21. 10:36
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elhúz ebből az orszagból és külföldön mosogatóként 2-3xor annyit keres mint itthon egy diplomas.
2022. máj. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

5

Az egzisztencia csúcsa nyilván a világ leggazdagabb emberének vagyoni helyzete, de a nők hibahatár alatti értéke vágyik erre.

Számomra egy közös erőből(!) létrehozott biztonságos és kényelmes élet a cél. Olyan, amiben nem kell nézegetnem az élelmiszerárakat meg a rezsiszámlákat, amiben nemcsak egy háromnapos balatoni nyaralás fér bele egy lerobbant kulcsosházban, amiben van egy komoly biztonsági háló, és nem kell attól félni, hogy két hét fizetetlen szabadságtól bedől a családi kassza stb. Ha ezt sikerül elérni, akkor az én anyagiakra vonatkozó elvárásiam 100%-a ki van pipálva, ezért is szavaztam az 500k-s fizetésre.

(És hangsúlyozom, hogy mindezt közös erőből... Számomra nagyon fontos az anyagi biztonság, és annál el sem tudok képzelni kiszolgáltatottabb helyzetet, mint hogy kvázi a pasim tart el.)

2022. máj. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#6


Mosogatni általában képzetlen emberek szoktak, akik még a munkaszerződést sem tudják elolvasni. Ebből fakadóan vagy bejelentik őket, vagy nem. Vagy kifizetik őket, vagy nem. Veszélyes munka ez, ráadásul alja munka a sok mocskos edényz mosogatni nap 12 órában.


Mondjuk időnként kiugró deszkának nem rossz. A húgom volt pasija kiment külföldre mosogatni, de ő azóta már többre vitte. Előléptették, már nem mosogat, hanem a bárpultban van. Tudott bérelni magának egy lakást is, szóval nem él rosszul. Gondolom a nyelvet is megtanulta azóta.

2022. máj. 21. 14:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Amikor tudja, hogy isten. Nem emberként él, hanem önmagaként.
2022. máj. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8. Húgod pasija az jó kiállású -jóképű , nem véletlen rakhatták bárpultba .
2022. máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!