Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utazás férj nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utazás férj nélkül?

Figyelt kérdés
Középkorú házaspár vagyunk, két kamaszgyerekkel, egy kissè megroggyant házasságban. A férjem sajnos nagyon elhagyta magát, sehová sem akar kimozdulni, totál egysíkú az élet vele. Kitaláltam, hogy pünkösdkor utazzunk el 2 napra - ő nem megy sehova, nincs kedve. Szerintetek gáz, ha fogom a gyerekeket és hármasban megyünk?

2022. máj. 21. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem.
2022. máj. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A ferjed gaz.

Nyugodtan vidd a gyereket

2022. máj. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj csak nyugodtan. Vagy észbe kap, vagy tespedjen csak otthon, te meg élvezd az életet.
2022. máj. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem gáz. De pünkösd azért nem mostanában lesz.
2022. máj. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. Én is így gondolom.


#4 két hét múlva. A jó szállások lassan betelnek.

2022. máj. 21. 22:53
 6/11 anonim ***** válasza:
Inkább barátnővel menj.
2022. máj. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Menjetek!
2022. máj. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy megjött a jobbik esze, és jön velünk :)

Köszönöm mindenkinek a véleményeket.

2022. máj. 22. 17:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Amúgy is, akkor is miért ne mehetnél egyedül, barátokkal utazni?Ki a fene ülne otthon, mert a párja bem akar menni.Normális kapcsolatban ez nem probléma.
2022. máj. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Sőt, én még egyedül is mennék. Múltkor voltunk a párommal buszos, szervezett úton és volt ott 3 (egymásnak is idegen) nő, akik elmondták, hogy minden évben arra spórolnak, hogy befizetik magukat egy útra. Ezen az úton is összebarátkoztak és tök jól érezték magukat. Egyébként én is gondolkodom rajta, mert a párom évente 1x nyaral velem, inkább dolgozik, illetve nehezen viseli a buszos utak kötöttségét. Nekem, alkalmazottként több szabadságom van, így lehet, hogy rászokom az ilyen szervezett utakra.
2022. máj. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!