Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van-e értelme kategórizálni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e értelme kategórizálni a másik iránt érzett szeretetet?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, a többség szerelemben gondolkodik, no de ez mindenkinek mást jelent. Amint megkapták az általuk szerelemnek hitt érzést, és az elmúlik, akkor kidobják a másikat, mondván nem szerelmesek.

Én meg mindig kizárólag azt nézem, szeretem-e a másikat vagy sem, hogy bánik velem, stb. Nálam nincs az, hogy szerelemmel szeretek, hanem "csak" szeretek, és eddig mindig kizárólag hosszútávú kapcsolataim voltak. Jelenleg társat keresek, de a férfiak úgy indítanak, nem fognak szerelmesek lenni. Mikor visszakérdezek: ki kérte ezt? Szeress és ez a lényeg, én nem várom el senkitől sem a szerelmesség érzését, viszont a szeretetteljes, normális bánásmódot és a kölcsönös szeretetet igen. Na erre eltűnnek. Eleve miért indítanak azzal a férfiak, hogy nem lesznek szerelmesek? Ezt eldöntik, és a szeretetnek sem adnak esélyt? Vagy most mi a helyzet?


2022. máj. 22. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a dugni akarok, mást semmit kimondása részükről, csak finoman.
2022. máj. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem értem. Mikor mondom nem is gondolkodom szerelemben, mivel a szeretet az reálisabb, erre az sem jó? Valaki magyarázza már meg!
2022. máj. 22. 12:26
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, erre az a jó nekik, hogy aha, én is csak szexet akarok. Ilyen xar a világ.
2022. máj. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miert hiszik azt, hogy egy nőnek a szexhez nem kell szeretetet adni?
2022. máj. 22. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!