Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengedet a párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengedet a párkapcsolatban a külön bulizás?

Figyelt kérdés
Ha megbeszélnétek az elején hogy nem, és a párod aki annyira akarta azt hogy ne menjetek külön bulizni és ő mégis elmegy 2szer is, mit tennél?megbocsájtanád?
2010. szept. 18. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
én kifejezetten utálok a barátnőmmel bulizni.
2010. szept. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Holdtündér ***** válasza:

Mi szoktunk külön menni. Nincs abból semmi.

Fölöslegesnek tartom az ilyet előre letisztázni. Néha kell mindkét félnek a "csak csajok" vagy a "csak pasik" típusú buli.

2010. szept. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem megengedett, én legalábbis megengedném. Ha megaka rcsalni, úgyis meg fog, nem tudok ellene mit tenni. Én legalábbis bírok benne, hogy nem.
2010. szept. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi sajnos MINDIG külön megyünk bulizni... :(

19L

2010. szept. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Mi is van,hogy együtt, de az se gond egyikőnknek sem,ha külön!Nekem is szükségem van arra,hogy a barátnőimmel pletyizhessek és neki is szüksége van a haverjaira!Nem tudom,hogy mi értelme az ilyet az elején letisztázni!Számomra teljesen egyértelmű,hogy senkit nem szorítok ilyen korlátok közé, hanem hagyom,hogy azt csinálja, ami örömet okoz neki!Menj el Te is külön!De ha kiakadtok ezen, az régen rossz!Egy jól működő tartós kapcsolatba nem fér bele semmilyen birtoklás, nemhogy az ilyen szintű....
2010. szept. 18. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ezt hülyeség megbeszélni. mindenki oda megy, ahova akar, nem ettől függ, hogy megcsalja e a másikat, mert ha igazán szeretni, akkor nem fogja egy buliban sem. és mi az, hogy megbocsátanád? nem is haragszom meg érte. mert ilyen kis hülyeségekért veszekedni elég szánalmas.

L/17

2010. szept. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én sose szoktam a barátnőmmel menni buliba. nem egy zenét kedvelünk, eltérnek a szórakozási szokásaink. valamelyikünk egész biztos nem érezné jól magát.

24F

2010. szept. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem bánnám, ha ő elmenne, de azontúl én sem törődnék az ő tiltakozásával.
2010. szept. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!