Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszettem neki? Mi járhatott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszettem neki? Mi járhatott a fejében?

Figyelt kérdés

Ma be kellett mennem a kórházba, mert rosszul voltam. Az ügyeletes orvos nem ért rá, és megkérte a fiatalabb kollégáját, hogy helyettesítse pár percre, hogy megnézzen engem addig, amíg visszajön. Már a folyosón is észrevettem őt magamnak, bár annyira nem figyeltem, mert nem voltam jól, de annyit láttam, hogy számomra nagyon szimpatikus. Bementem, és csodák csodája, hát pont ez a fiatal orvos volt az a pár perces helyettesítő. Megvizsgált, és azt még én is észrevettem, hogy bár nagyon nagy figyelemmel volt irántam, mégis mindent 2x, 3x visszakérdezett a szemembe nézve (tehát nem kalandozott el, mégis beszéltetett, de az állapotom nem indokolta, hogy beszéltessen, mert nem olyan jellegű panasszal voltam ott). Aztán észrevettem, hogy a papírjaimról és a kártyáimról kiírt magának valamiket a saját noteszébe. Gyorsan felmértem, gyűrűje nem volt egyik kezén sem. Rengeteget kérdezett az életemről is, és folyamatosan érdeklődött, míg meg nem jött a másik kolléga.

Nem szoktam ilyeneket képzelni, de valóság lehet, hogy megtetszhettem neki? Még ilyen állapotban is? Mit gondoltok? 24/L


2009. nov. 11. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, inkább ijesztő a dolog, mint izgató. Mi az, hogy a papírjaidból kiírdogál adatokat saját magának - ráadásul ilyen nyíltan? Simán meg kellett volna kérdezni, hogy azt meg minek írogatja, mert egyébként fel lehetne jelenteni.
2009. nov. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nos, ez nekem egyértelmű lenne. :)

Röviden: igen! =)

2009. nov. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!