Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a különbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a különbség egy igaz, mély barátság és egy párkapcsolat között a szexen kívül?

Figyelt kérdés

2022. máj. 30. 07:39
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

A legjobb barátodhoz jó esetben nem vonzódsz. A partneredhez viszont igen.

A legjobb barátodat nem ölelgetnéd és csókolgatnád folyton, nem érzed, hogy testi megnyilvánulásai kellene legyen a szereteted kifejezésének. A pároddal viszont jó esetben sokat bújsz és puszilgatod ha az értintés a szeretetnyelved része.

2022. máj. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
62%

Meghàt a legjobb baràtom férfi, de inkàbb nővel lennék pàrkapcsolatban 🤫😉


Tudom, kicsit makacs vagyok 😂😆😜😆😂

2022. máj. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem a kettőt csak a szexualitás választja el egymástól. A barátoddal nincs, a partnereddel van.
2022. máj. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 harebell ***** válasza:
86%
A szexualitáson és testi vonzalmon kívül érzelmi különbség is van. A férjembe szerelmes vagyok, romantikus érzelmek fűznek hozzá, ilyen a barátságban nincs :) plusz, bármennyire életre szóló egy barátság és tudom, hogy rájuk is számíthatok a jövőben, mégis a párom az, akivel közösen építjük az életünket és a jövőnket. Például ha költözésről lenne szó munka vagy bármi miatt, a párommal nyilván csakis együtt költöznék, míg az simán megeshet a legmélyebb barátságban is, hogy más városba (vagy akár országba) költözünk.
2022. máj. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%

A barátság sokkal de sokkal értékesebb mint a párkapcsolat.

Az ugyanis nem a lehúzásról szol.

2022. máj. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

A vonzódás és a romantikus érzelmek. Pontosabban ugye barátságnál nincs vonzalom és romantikus érzelmek.


Nem tudom egyesek számára miért olyan nehéz ez.

2022. máj. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
A barataiddal pl nem gondolkozol gyerekvallalason
2022. máj. 31. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%

Most illúzióromboló leszek, de a mély barátság fogalmához nekem hozzátartoznak a komoly beszélgetések, az intellektus. A párkapcsolathoz is hozzátartozna. De itt a bökkenő : a párkapcsolatok a lehető kegritkábban szólnak arról, h veretes szépirodalmat tanulmányozzunk együtt.


A romantikázás és a bújás meg csak az elején van, a következő időszak már a veszekedésekről, elhidegülésről, egymás agyára menésről , kényszeres kompromisszumokról szólnak.


A barátság lehet életre szóló, a párkapcsolatnak csak az első rövid szakasza szól max a szerelemről (valakiknél akkkor se....).

2022. jún. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Senior Séf ***** válasza:
84%
Az eredete. A barátságot a lét-, míg a párkapcsolatot a fajfenntartási ösztön hívta életre.
2022. jún. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!