Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem a férjem legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem a férjem legjobb barátjának, mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem rejti véka alá. Sokszor ír, rengeteget beszélgetünk. Nagyon bírom őt, értelmes és vicces pasi. Nekem külsőleg nem tetszik, de az énje igen. Jól kijövünk. Sosem tennék vele semmit, szeretem a férjem és tisztelem annyira, hogy ne csináljak hülyeséget a háta mögött. Sajnos én meg az a fajta nő vagyok, akinek imponál ez a helyzet, bár sosem tettem érte, hogy felhívjam magamra a figyelmet. Most ott tartunk, hogy nyíltan kimondta hogy nagyon jól nézek ki, meg állandóan dicsér valamiért. Sokkal többet beszélgetünk, mint kellene, valahogy vele jobban meg tudom beszélni a problémáimat is (ugyanaz a házassági gondunk mindkettőnknek) csakhogy ott lebeg előttem hogy ő a legjobb barátja. Simán kibeszéli velem. Ez sem jó. Valahogy tudtára kéne adni, hogy ez már kellemetlen. Egyik barátnőm szerint addig fog menni, míg rendesen bepróbálkozik. Ezt nem akarom megvárni.

Mit tennétek?

Normális, nem leoltós válaszokat szeretnék.



2022. jún. 2. 06:01
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
100%

Nem beszélgetsz vele. Erre nem gondoltál, mi?

Max annyit, hogy miújság, hogy van és pont. De egyszerűen lehetnél őszinte is, hogy neked ez kellemetlen, nem oké stb. Nek tudom, miért nem lehet a másik arcába tolni az igazságot.

2022. jún. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
79%
Ha már ki írtad ezt a kérdést adja is a választ,csak idő kérdése de nyugi mindig jön egy jobb.
2022. jún. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
23%
3-ast.
2022. jún. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:

#1 jelenleg komoly traumát él át és szenved. Nem fogok belerúgni még én is.

Ha túl lesz rajta, elbeszélgetek vele, hogy keressen másik lelki szemetesládát és fejezze be a "flörtölést" (még ennek se nevezném) velem.

2022. jún. 2. 06:50
 5/51 A kérdező kommentje:
#2 kifejtenéd??
2022. jún. 2. 06:50
 6/51 anonim ***** válasza:
100%

A házassági problémákat a házastársaddal beszéld meg.

A megcsalások egyébként tipikusan így kezdődnek, hogy panaszkodtok a házastársatokra egymásnak. Pedig ha otthon kommunikálnál, sőt lelkiznél a férjeddel más férfi és barinők helyett, lehet, jól működne a házasságod. Így egyre messzebb fogod őt érezni hogy a hibáit mantrázod és közben bűntudatod van, míg a másikat egyre közelebb.

2022. jún. 2. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%
Utasítsd el egyértelműen,de számíts rá,hogy meg fog változni a viselkedesése. Engem konkrétan megutált a férjem haverja,megpróbált a férjem és a saját családom ellen is hangolni. Pedig mi nem kommunikáltunk így,mint ti,viszont ő megszokta,hogy odáig vannak érte a nők,puszi-puszi találkozáskor,kisebb flörtök,érintések..Így viselkedik foglalt nőkkel is és ezt is kapja vissza. Hát tőlem ez nagyon távol állt
2022. jún. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 Noren1989 ***** válasza:
23%

Egyértelmű: fix hàrmasozàs a férjed bevonàsàval.


Am nehéz ilyenkor a friccet egyértelműen elutasítani?

2022. jún. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
93%

Oh de kis jótét lélek vagy hogy csak az ő lelki egészsége miatt fejezed most be a beszélgetést.

Aha. Duma. Nagyon gáz vagy.

2022. jún. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
91%
4-es válaszod csak kifogás. Te is akarod ezt. Ha nem akarnád, nem hagynád.
2022. jún. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!