Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, aki már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, aki már rögtön kimondja a szeretlek-et felnőtt fejjel? 35+

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy csak én gondolom-e így, de ha valaki megismeri a másikat és egy hét múlva már mondja hogy szeretlek, az nem hiszem hogy valós érzelem. Nekem ez olyannak tűnik hogy csak akarja érezni, a szerelem érzésébe szerelmes és kapaszkodik a másikba. Mit gondoltok erről?
2022. jún. 2. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem játszmázik.
2022. jún. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Mennyi időt töltöttetek együtt? Nekem a barátommal volt pár randim, mire összejöttünk, és az első csóktól számítva két hét múlva mondta, hogy szeret. Viszont éjjel-nappal együtt voltunk, úgyhogy nekem is kialakult addigra az érzelem.
2022. jún. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én arra gondolnék, hogy nem ismeri a valós szerelem érzését, ezért hiszi ezt annak, VAGY nála van szeretlek-fellángolás, egyszerű vonzalom/szimpátia, és van "szerelmes vagyok beléd", ami a mélyebb testi lelki szoros kötődés.
2022. jún. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Abban az esetben tudom ezt jobban elképzelni, ha egy évek óta tartó barátság alakul át gyorsan szerelemmé. Amikor már mindent tudunk a másikról és "derült égből villámcsapásként" jövünk rá, hogy szerelemmel szeretjük. Velem ez egyszer előfordult.

De hogy egy hét ismeretség után lehet e valaki szerelmes...hát?

Nem véletlenül van az a mondás, hogy lakva ismered meg a másikat. Hol van az egy hét ismeretség az összeköltözéstől? Na ott derül ki igazán, hogy mennyire vagy szerelmes a másikba. :)

2022. jún. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem mondja az a baj. Ha kimomdja az a baj 😂
2022. jún. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez eléggé Bal*aszsàg - lásd így jártam anyátokkal


De lehet ilyen típus , lehet ennyire ki van éhezve szerelemre.

De ez egy kissé creepy

2022. jún. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most komolyan egy sorozatból vontál le következtetést?
2022. jún. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt. Kb két hétig ismerkedtünk, majdnem napi szinten találkoztunk, beszélgettünk. Aztán ahogy osszejottunk, rá kb 1 hétre már kimondta, hogy 'szeretlek'.

Engem meglepett, mert bár jól esett én még közel sem tartottam ott az érzéseimben. És pár héttel később, az első veszekedések után el is bizonytalanodtam, nem csupán manipuláció részéről a nagy érzések, mondások?

2022. jún. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!