Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom folyamatosan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom folyamatosan a kocsijára nyálazik. Ti mikor unnátok meg ezt a viselkedést?

Figyelt kérdés

Tehát a barátom kb fél éve vásárolt magának autót, de úgy érzem már kicsit túlmegy a fényezéssel. Tisztelem, hogy a huszas évei elején a fizujából tudott magának egy viszonylag drágább kocsit összespórolni, tényleg nagyon kitartó volt. Szerintem is szép kocsi kinézetre, modern, de mostanában picit az idegemre megy ezzel a nyálazással.

Még az elején mindenki más kocsiját leszólta, sőt az enyémre is azt mondta, hogy ettől a márkától csak az xy a jó. Nem szarozta le direkt, de úgy jött ki, hogy akkor nekem is szar kocsim van, ami picit rosszul esett, mert én is nagyon szeretem a saját kocsim, illetve én semmi rosszat nem mondtam az övére.


De most még fél év után is leparkol valahova, és csodálja, hogy úristen milyen szép kocsi. Facebookra is feltette egyébként (azzal még nincs is probléma). Van, hogy lefényképezi nekem, elküldi a következő szöveggel, hogy “most mondjam, hogy nem jó a segge”. Vagy pl “hàt kié ez a jó segg?” Előfordult, hogy valaki hátulról nem előzött, akkor is beszólta, hogy “ilyen jó segget ő sem előzne”. Tudom, hogy büszke a kocsijára, de annyira fényezi magát miatta, hogy már az idegemre megy az ilyen beszólásokkal. Amikor egy másik autóra mondom, hogy milyen szép, akkor meg megsértődik. Ti kibirnátok? Meddig fog még tartani ez a korszaka? Nem akartam szólni semmit, hogy hagyja abba, mert megértem, hogy neki nagy mérföldkő az életében, de màr agyonra dicséri szegény kocsit. Vannak olyan ismerőseim, akiknek 4x drágább audi-juk vagy bmw-jük van és egyszer sem hallottam őket, hogy nyálaznak a kocsijukra, tök normálisan viselkednek. Neki egyébként egy amerikai márkájú. Nem igazán szeretem, mikor valaki így el van az ilyen dolgokkal. Titeket idegesítene?


2022. jún. 4. 00:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Én is imádom a kocsim , sorry

Most azon fogok kattoni, hogy vajon milyen lehet pontosan , első tipp

Mustang

2022. jún. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Miért vagy ezzel a primitív suttyóval?
2022. jún. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%
Mond meg neki döngessen meg a motorháztetőn.
2022. jún. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy zsigulit, rajta egy marha nagy vörös csillaggal.

Hozzá beöltözöl bábuskának, pár nap után laptára tesz.

[link]

Jobban jársz.

2022. jún. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#1 Nem, pedig a Mustang “seggét” én is nézném egész nap 😄


#3 Nem akar, de legfőkébb a kocsi belsejét sajnálja összekenni.

2022. jún. 4. 00:58
 6/15 Hellmano ***** válasza:
100%
Vigyázz nehogy úgy járj, hogy valahol lekamerázzák, hogy a kipufogóba dugaszolja a szerszámát, mint anno egy figura tette és felkerült a netre. Vagy már megis csinálta :D
2022. jún. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

Hát szerintem a megoldás itt az lenne, hogy megmondod neki, hogy ez téged idegesít. Azt próbáltad már? Szólj neki, mert ha nem kommunikáltok, akkor nem lesz változás.

Egyébként nagyon idegesítenek engem is az ilyen emberek, eleve össze se jönnék olyan férfivel, aki megszemélyesíti az autókat és megdícséri a "seggüket".

2022. jún. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon idegesítő lehet. Rajong a párod. Már a hobbijáért, vagy a munkájáért szokott, van, aki a kutyájáért, macskájáért, a tiéd a kocsijáért.


Mivel én ezt rühellem, lehet nem viselném fél évig sem, de értékelném, hogy a párom milyen cukin rajong, és megsimogatnám a buksiját, hogy "jól van petike, tényleg szép" és ennyi:)


Gondolom nagy megjátszósan nyomod neki a "nagyon szexi, szivecske és kacsintósfej meg mittudomén hozzászólásokat, mint ahogy egy jó barátnőtől illik, azt hiszi te is kapható vagy erre a viselkedésre, véletlen sem mutatnád, hogy valójában az idegeidre megy... Lépjen be facebook csoportba, ahol lehet töltögetni a képeket, meg dicsérni a cuccaikat(van ilyen óráknak, macskáknak, kertnek, ételeknek, kb mindennek), megy alá 10+ hsz, hogy deszép, és így kiélheti ezt a szenvedélyét.


Vállald fel magad és mondd, hogy ne küldözgessen a kocsiról képet, már féléve ezt csinálja és szerinted ez nem oké. Ha folyton színlelned kell, megjátszanod magad, hogy kedveljen, nem élsz valódi kapcsolatban! LEHETSZ ŐSZINTE!

2022. jún. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy bizonyos szintig még oké, meg is érteném, hogy büszke rá, stbstb.

De ez már kissé primitív viselkedésnek tűnik, lehet ettől én is besokallnék.


Nemcsak azért, mert engem annyira nem érdekelnek az autók, hanem olyan kétbitesnek tűnik a barátod.

2022. jún. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Fuu nekem ez a viselkedés nagyon taszító. Persze, értem amit órez, de lehet úgy is büszkének lenni, hogy nem fikazod a másét.


Én megmondanám neki őszintén, hogy örülsz neki, büszke vagy rá stb stb de ez már gáz, gyerekes és visszataszító. Ahogy viselkedik.


Én a család régi 21 éves thaliajaval járok és imádom, jó állapotban van, jókat megyek vele, amire használom (városi és annak környéki rohangálás) tökéletes.

2022. jún. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!