Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 évesen mekkora esélyem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen mekkora esélyem van a 30-35 éves nőknél?

Figyelt kérdés
Csak szexre gondolok,nem komoly kapcsolatra.A mai 30-35 éves nőkre mennyire jellemző hogy kaphatóak ilyenre?

2022. jún. 5. 22:58
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
87%
Nagyon kevés. Nem a csak szexel van a gond, hanem a koroddal, borítékolhatóan problémás leszel.
2022. jún. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Pedig sok ilyet hallani meg látni,hogy egy ilyen korú nő szexkapcsolatban van egy nála sokkal fiatalabb fiúval.Mondjuk otthon már beleunt a házasságába.Vagy ez teljes mértékben csak ember függő?Pl a 16-20 éves lányok miért vannak oda a nála 10-15 évvel idősebb pasikért?Ez fordítva nemlehet így?
2022. jún. 5. 23:10
 3/47 anonim ***** válasza:
12%
Kinézettől függ. Csak azért mert azt hiszed fiatal vagy nem fogsz tetszeni nekik. A külsőre saját szinteden levő 35 évesnek persze tetszhetsz.
2022. jún. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Gondolom az előző válaszoló vagy. Mit értettél azalatt,hogy a korod problémás lesz?Ha csak egy szexről van szó,ott miért problémás a kor?Gondolom azért írtad,mert egy ilyen korú fiú még nem tud olyan egzisztenciát biztosítani egy ilyen korú nőnek mint egy 30-40 éves férfi.De ez számít pl egy buliban,ahol max szexelnek egyet?
2022. jún. 5. 23:22
 5/47 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem szexuálisan ritkán izgulnak fiatalabb pasira a nők. Biztosan van olyan is, de én nem nagyon tapasztaltam a saját életemben sem. Még a velem egykorú nők is sok esetben fiatalnak éreztek naguk mellé. Viszont a fiatalabb nőkkel nagyon gyorsan megtaláltam a közös nevezőt mindig. A feleségem is 20 évvel fiatalabb.

F52

2022. jún. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
96%

30 éves nő vagyok, egy ideje elgondolkodtam, hogy milyen lehet egy 20 éves körülivel. Pont azért, mert edzőteremben odajött hozzám a recepciós, aki kerek 20 éves és kicsit udvarolt.

Na, szóval két gondolat fordult meg a fejemben: 1. lehet tök jó szeretők, mert fiatalok még és sokáig bírják, vagy 2. pont azért nem jók, mert tapasztalatlanok és gyorsan elélveznek.

Nem mondom, hogy nemet mondanék a szexre, ha lenne egy nagyon jól kinéző, jó személyiségű 20 éves, de magamtól nem ezt a korosztályt keresném.

2022. jún. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
91%
Nőknél semmivel sem több, mint más korú nőknél. Egy nőnél, akivel egymásba szerettetek, minden esélyed megvan.
2022. jún. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
És az mennyire igaz,hogy az ilyen korú nők azért szeretik a náluk jóval fiatalabb fiúkat,mert tapasztalatlanok,és pont ez tetszik nekik?Mert már ilyet is hallottam egy jópárat.
2022. jún. 5. 23:47
 9/47 anonim ***** válasza:
94%

"Ha csak egy szexről van szó,ott miért problémás a kor?"

Ezzel inkább az a baj, hogy deviancia, és a legtöbben undorodnak még a gondolattól is.

Az emberek 95%-a érett, felnőtt szerelmi kapcsolatot akar, nem idegenekkel dugni.

2022. jún. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
0%

8: Igen, én is szeretem, de a 9-t és 7-t is én írtam.

Szerelmi kapcsolatban ez teljesen rendben van.

Pont a fiú szerelme a lényeg, tisztább, mint az idősebbek.

2022. jún. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!