Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 évesen mekkora esélyem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen mekkora esélyem van a 30-35 éves nőknél?

Figyelt kérdés
Csak szexre gondolok,nem komoly kapcsolatra.A mai 30-35 éves nőkre mennyire jellemző hogy kaphatóak ilyenre?

2022. jún. 5. 22:58
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
2%

#8


Ronda kövér nők ilyenek, azok se azért, mert gerjednek a tapasztalatlan kisfiúkra, hanem mert nem tudnak jobbat és kihasználják a nyomorékokat.

2022. jún. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:
Akkor igazából csak a kinézet számít.Meg amúgy is szexnél csak a külsőleges vonzalom számít szerintem ha egyéjszakás kalandról van szó. Gondolom akkor a nőknél is úgy van mint a férfiaknál,hogy felizgulhat egy nagyon jól kinéző 50-esre is,de egy fiatalra is.
2022. jún. 6. 00:06
 13/47 anonim ***** válasza:
8%

#12


És 20 évesen erre most eszméltél rá? Eddig mit csináltál? Voltál te már egyáltalán nővel? Nem bántásból kérdezem egyébként. Annyi idősen mint te én is azt képzeltem, hogy na majd nekem rondaként a nagyon csinos dögös 35-40-es nőknél lesz esélyem csak mert fiatal vagyok, meg mert milyen különleges lesz, hogy én fiatalként vonzónak találom őket. Aztán hamar rá kellett jönnöm, hogy azokat a nőket a korombeli nagyon jóképűek dugják (meg a 35-40-es férfiak is). Kinézet számít bármit csinálsz. Nők minden korban nagyon népszerűek, még a rondák is.

2022. jún. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
93%

12-es Egyáltalán nem a kinézet számít. A megcélzott korosztály pont leszarja a szép pofit, vagy a kigyúrt testet, egy magabiztos férfit fog megkívánni.

Ami 20 évesen neked nincs meg, ha megpróbálod eljátszani csak nevetséges leszel!

2022. jún. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
11%

"A megcélzott korosztály pont leszarja a szép pofit, vagy a kigyúrt testet, egy magabiztos férfit fog megkívánni"


[link]

2022. jún. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:
14-es,csak a kinézet számít.Szerinted ezeknek a nőknek a nagyrésze miért van együtt a gazdag,de csúnya 50-60 éves palikkal?Nyílván csak a pénz miatt,közbe meg félrekúr a jól kinéző,izmos pasikal...
2022. jún. 6. 00:19
 17/47 A kérdező kommentje:
13-as. Arról beszéltem,hogy az itt válaszolók alapján jöttem rá... Kb fele azt írja hogy nem tekint férfiként az ilyen korú fiúkra,másik fele meg azt,hogy egy jól kinéző fiatal izgatja őket.Szóval őket nem érdekli annyira a korkülömbség,csak a kinézet.Mert az is írhatták volna,hogy mindegy hogy mennyire jól néz ki,túl fiatal.
2022. jún. 6. 00:24
 18/47 anonim ***** válasza:
0%

#17


De ezen te miért lepődsz meg 20 évesen? Ember hamar megtanulja, hogy csak a kinézet számít és nők összevissza hazudoznak mindenféle baromságot, közben meg mindig a szöges ellentétét teszik annak, mint amit mondanak... Amúgy mint mondtam, a külsőre te szinteden levő 35-40 évesnek te is tetszel, mint ahogy egy 20 évesnek is. Egy szép 35-40 éves nem fog rondával leállni, mert minden ujjára jut egy jóképű, aki tolja.

2022. jún. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
Nem lepődök meg,csak nem érted amit írtam.Arra gondoltam,hogy akkor tökmindegy hogy hány éves vagy,ha jól nézel ki,akkor van esélyed... Mert egy nő se mondja azt,hogy egy jól kinéző,de nála jóval fiatalabb nem izgatja.
2022. jún. 6. 00:37
 20/47 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy mindegy hány éves vagy, csak és kizárólag a külső számít. De nézd a jó oldalát, ha 40 évesen is nagyon jól nézel ki, akkor 20 éves nőket is dughatsz simán.
2022. jún. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!