Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 évesen mekkora esélyem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen mekkora esélyem van a 30-35 éves nőknél?

Figyelt kérdés
Csak szexre gondolok,nem komoly kapcsolatra.A mai 30-35 éves nőkre mennyire jellemző hogy kaphatóak ilyenre?

2022. jún. 5. 22:58
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
94%

"És az mennyire igaz,hogy az ilyen korú nők azért szeretik a náluk jóval fiatalabb fiúkat,mert tapasztalatlanok,és pont ez tetszik nekik?" - semennyire. Én nem akarok 30 évesen szerencsétlenkedni egy félig gyerekkel. Akkor jöhet a 20 éves, ha jó az ágyban, ha meg tud lepni.

Én nem tanítgatok senkit, nekem abban semmi élvezet nincsen.

2022. jún. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:
Szerintem is így van,a belső értékek csak együttélésnél számítanak,szexnél meg kizárólag csak a külső.Mondjuk 14-15 évesen hiába néz ki jól az ember,de 20-tól fölfelé már lehet esély akkor kb minden korosztálynál.
2022. jún. 6. 00:45
 23/47 anonim ***** válasza:
0%

#22


Rosszul tudod, belső tulajdonság soha egy nőt nem fog érdekelni. Tudom mindenhol ezt a hazugságot tolják, de azt nézd mit cselekszenek, ne azt, amit hazudoznak... Ha így jársz el hirtelen egy csomó dolog értelmet nyer nőkkel kapcsolatban...

2022. jún. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
96%
23, nem unod még? Nem tudom még hány oldalon keresztül fogod ideokádni az önigazoló ostobaságaidat, de elárulok egy titkot: azért nincs nőd, mert undorító a belsőd. Szívesen.
2022. jún. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
Szerintem ebben nincs igazad.Kell a jó kinézet a szexuális vonzalomhoz,de fontos a humor,meg egy jó személyiség az eggyüttéléshez,szeritem.Nem hiszem hogy egy nő egy fél életét lefogja élni egy olyan férfi mellett akinek 0 humorérzéke,meg egy unalmas személyiség,nézhet ki akármilyen jól.
2022. jún. 6. 00:51
 26/47 anonim ***** válasza:
0%

#24


Rosszul tudod, nekem azért nincs nőm, mert ronda vagyok, de csak a szép nők tetszenek. Ronda nőm a saját szintemről nekem is lehetett volna már, nem is egy. Sok évvel ezelőtt volt, aki szerelmes is lett belém, miután hülyítettem pár hétig ;). Mindezt a szerinted "undorító belsőmmel" értem el. És ezzel meg is dőlt az elméleted, mert ezzel az "undorító belsővel" is simán lehetett volna ronda nőm a saját szintemről. Csak a külső számít. Szívesen.

2022. jún. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
97%
25, kérdező, ezt nagyon jól látod. Külső és belső is fontos. Az a legjobb, amikor találsz valakit, aki tetszik és nagyon jó a személyisége is. Akivel tudtok beszélgetni bármiről, nevetni és még vonzódsz is hozzá. Tökéletes match az ilyen.
2022. jún. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
0%

#25


Akkor majd megtanulod te magad :). Hajrá! Próbálkozz nőknél és meglátod kinek volt igaza, hazudós nőknek vagy annak, aki már megjárta ezt az utat.

2022. jún. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
98%
26, pár hétig megjátszottad a szépet, valami önbizalomhiányos traumatizált meg többet látott bele. Ezzel igazából csak igazolod, amit írtál.
2022. jún. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
95%
A legviccesebb, hogy ez a nyomorult két pipás azt hiszi, ő csak kívül ronda. :D
2022. jún. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!