Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért számít olyan gáznak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért számít olyan gáznak ha valaki elment egyszer prostizni ?

Figyelt kérdés
Sokan mondják indoknak, hogy a szerelmeddel jó például elveszíteni mert érzelgős meg minden, de mi van akkor ha valaki életében elmegy bulizni és össze fekszik valami csajjal ittasan az mitől is jobb "érzés" mintha egy szakmabelivel csinálnád. Oké fizetsz érte... de ettől még nem lesz szerintem szánalmas valaki mert 1szer fizet érte. Azért is mozgat meg ez a kérdés mert sok ilyet olvastam már itt és érdekel hogy változott a véleménye az embereknek az évek alatt, illetve van 1 barátom aki fontolgatja ezt a témát hogy elmegy valakihez. Sajnos nem mindenkinek adatik meg minden, hogy egyből nagy csajozógép legyen és valaki beadja a derekát csak hogy szexelhessen végre. Én is megléptem ezt 20 évesen mert első kapcsolatom ami majdnem 1 évig tartott úgy ért véget, hogy semmi intimitás nem volt és nagyon zavart már és szakításunk után elég mélyre kerültem és egy gyenge pillanatomban elhívtam magamhoz egy csajt, később megbántam mert haragudtam magamra, hogy idáig jutottam és itt sok okos írta hogy befolyásolja a további éltemet meg mit tudom én és sose leszek normális meg ilyesmi... hát azóta volt másik kapcsolatom szex stb, mindennel szóval talpra álltam és megfogadtam hogy többé nem megyek de akkor nagyon úgy éreztem hogy kell nekem és sok elodázás után megtettem és végre nem voltam szűz igen tudom olyannal egy igazi élmény elveszíteni akit szeretsz de nem mindenkinek jut ez ki ettől függetlenül élhet az teljes életet, szép barátnővel jó szexel stb és ha valakire meg rájön a csúnyán mondva, "baszhatnék" és nem egy csajozógép akkor miért ne tehetné meg ha van rá pénze ? Aki szerint ezek undorító dolgok leírná, hogy miért gondolja így?

2022. jún. 6. 20:38
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
81%

#10 hát, nálam ez már kizáró ok lenne (ha megtudnám a pasiról ezt).

Ha csak annyi, hogy bevallja, hogy mondjuk egyszer elment egy prostihoz kipróbálni milyen, azzal még semmi bajom, de itt legyen is megállás.

2022. jún. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
34%

Akkor leírom mi a gond ezzel.

2 dolog:

Egyrészt hogy aki prostival van(akár egyszer is), annál sokkal nagyobb a nemi betegség kockázata.

Másrészt pedig a jó szex pont a vonzalomról, szeretetről szól, és arról hogy örömet okoztok a másiknak mert kedvelitek egymást. Na mármost a prostizás pontosan ezt a lényeget veszi el, ott csak a pénzért van veled a nő, ami egyrészt elég lelketlenné teszi a dolgot, mivel elveszi azt az atmoszférát hogy "de jó hogy ennyire vonzódik hozzám a másik hogy szexelni akar, kényeztetni akar engem stb", másrészt nekem egyáltalán nem természetes hogy valaki képes egy kvázi szexuális segédeszközként kezelni egy nőt, nekem az aktus utáni összebújás, csókolózás stb. is úgymond a szex része.

2022. jún. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

12 köszi hogy leírtad normálisan és megmagyaráztad az álláspontod. Had reflektáljak erre.


"Egyrészt hogy aki prostival van(akár egyszer is), annál sokkal nagyobb a nemi betegség kockázata."

- A mai világban ez mér szerintem túlzás, nem 1 ismerősöm van aki 3 naponta mással van, nyilván ez így is kevesebb mint ami a prostiknál megy de rendszeres szűrés, ellenőrzés és meg is vagy, hozzáteszem nagyon sok lány aki prostituáltként dolgozik nagyon tiszta, még papírral is tudja igazolni hogy mi a szitu, nem az 5ezerért teljes csomagoshoz kell menni akinek a háta van elől. De igen nagyobb az esélye ez teljesen igaz de szerintem férfiként és nőként is érdemes elmenni szűrésre időközönként.


A másikra a válaszom.

A szeretet nem kéne feltétlen belevinni ebbe, az párkapcsolatnál van amikor szeretetből szeretkeztek. De mikor elmegyek egy buliba siófokon vagy akárhol és összekerülök egy lánnyal mert szimpik vagyunk egymásnak az mindenről szól csak nem az egymás iránt érzett szeretetről szerintem. Vagy akár egy szexkapcsolat ahol a felek érzelmek nélkül vannak együtt csak mert jó a szex és ugyebár ebből jön a bonyodalom hogy valaki véletlen elkezd érezni a másik iránt és akkor ott a probléma. Aki rendszeresen eljár prostihoz az is csak egy "szexkapcsolatban van" szerintem csak nem úgy tekint a nőre mint egy szerettére hanem mint egy nőre akivel b*szik egy jót. bocsánat a vulgáris kifejezésért de így lehet jól leírni. Egy szóval sem állítom, hogy ez helyettesíti azt amiről beszélsz amikor a pároddal/életed szerelmével vagy akárkivel vagy aki iránt érzel. De az embernek vannak testi szükségletei amit ki akar elégíteni és a testi szükségletbe nem tartozik bele az, hogy most feltétlen hatalmas érzelmek tomboljanak a felek között. Aztán, hogy ki hogy tekint egy nőre aki ezt a szolgáltatást nyújtja az az ő dolga senki fejébe nem látunk bele és előítélet azt feltételezni meglátásom szerint, hogy aki prostizik az csak egy tárgyként tekint a csajra, biztos van ilyen is de nem hiszem, hogy ez lenne a többség. De ugyanitt akkor megemlíthetnem a lányokat akik ugyan ezt csinálják a szórakozóhelyeken, megrakatják magukat aztán jól otthagyják a srácot mert ilyen is van és szintén nem ez a többség csak na előfordul de ugyebár ezért ők nem kérnek pénzt szóval máris teljesen etikus az egész mindenki szemében. És megint csak magammal tudom alátámasztani amit mondok mert én igen kipróbáltam, szex után még 20 percet beszélgettünk aztán kikísértem és ugyanolyan emberként kezeltem mint azt a lányt aki önszántából jött fel hozzám aztán összehányta az ágyamat na akkor miről beszélünk :D Aztán mikor barátnőm lett és megtapasztaltam milyen olyannal szexelni akinek udvaroltam stb és szerettem akkor el tudtam vonatkoztatni a kettő élményt és tudom hogy nem fedik egymást csak annyiban hogy a testi vágyakat kielégítik a szellemit egyáltalán nem. Ezután a regény után mit gondolsz ?

2022. jún. 7. 00:17
 14/35 A kérdező kommentje:
Örülök azért, hogy vannak lányok akik nem veszik ezt az egészet véresen komolyan, hogy egy srác egyszer x évvel ezelőtt elment prostizni. A rendszeresen járás is más nyilván erről nem tudok nyilatkozni és nem is akarok és nincs is kifejezetten véleményem róla, aki meg így csalja a párját... háát az annyit is ér szerintem is.
2022. jún. 7. 00:21
 15/35 A kérdező kommentje:
Kicsit megmondom őszintén néha előjön bennem ez a törtnet hogy megléptem ezt mert elnézem ezt a sok hozzászólást akik azt mondják más kérdés alatt is hogy szakítana meg rá se nézne ilyen fiúra/férfira és nagyon megijeszt, hogy ha esetleg a párom megkérdezi mikor meg hogy veszítettem el akkor mit is kéne mondanom neki. De ha ezért kidobna azért nem érezném igazán fairnek mert amúgyis több éve történt meg fiatalon hülyén stb. Mit gondoltok ?
2022. jún. 7. 00:24
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

#13

Jó dolgokat írtál, csak annyi itt a félreértés hogy nem hangsúlyoztam ki hogy az indoklásom második része az egy szubjektív dolog, tehát úgy értettem hogy sok embernek azért nem szimpatikus egy prostizó férfi, mert alapvetően nem olyan beállítottságú hogy képes így érzelmek nélkül szexelni. Például én pont nemrég jöttem rá biztosan, hogy nekem ez így nem menne, mivel szexkapcsolatba kerültem egy lánnyal és egyszerűen nekem kevés az hogy szexelünk egyet(annak ellenére hogy jó a szex) aztán megyünk haza. És sok lány is így gondolkozik hogy egyszerűen nem érzi úgy hogy passzol egy olyan férfivel aki képes erre a csak szex dologra. Emellett még annyit hogy azért a prostizásnak van egy olyan feelingje hogy "a pénzemmel váltom ki azt hogy nem bírtam meghódítani egy lányt se", ami azért nem egy olyan imponáló dolog

2022. jún. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
34%

Mert a prostizás sokak szemében csalás. Nagyon leegyszerűsítve olyan nőt dugsz, akihez alapesetben nem lennél jogosult, nem lennél elég jó pasi.

És ugye az emberek nem szeretik, ha valaki nem fogadja el a helyét, hanem többet akar.

2022. jún. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
0%
A feministák mindenbe belekötnek, ha férfi vagy, és ez is egy jó ürügy rá. Álszentség, hiszen nem nagyon van olyan nő, aki ne szexelt volna már pénzért vagy egyéb anyagi javakért. Amúgy meg nem kell elmondani.
2022. jún. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
64%
Nem lehet mindenkinek megfelelni. Ez ugyanaz mikor egy pasi úgy van vele, neki nem kell olyan csaj akit többen megdugtak, vagy egyenesen csak szűz lányt akar magának mert a többit megveti. Hasonlóan undort érezhetnek akkor bizonyos nők a prostizással kapcsolatban. Ennyi.
2022. jún. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem értem, hogy erről miért kell bárkivel is beszélni?


Minek ezt híresztelni?


Valaki elment egy rosszlányhoz tartsa meg magának.

2022. jún. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!