Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mar a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mar a kapcsolat veget jelenti?

Figyelt kérdés

Kicsivel tobb, mint 2 eve vagyunk egyutt. Vannak vitaink, de nem tul jelentosek. Viszont az utobbi idobe nagyon leterhelt, megsem beszel rola. En csak azt erzem ebbol, hogy nem szol hozzam, mintha egy szellem lennek. Tegnap beszeltunk rola, de igazan o maga se tudja, mi a gond. Bar azt mondta, hogy rendbe kell tennie magat. Tegnap kerdeztem, hogy velem van e gond? Azt mondta, most ilyeneket ne kerdezzek. Volt meg 1 kerdesem, hogy akarja e folytatni? Nem tudja… en egesz nap magam alatt voltam, sirtam is, megsem szolt hozzam. Este elmentem setalni, kb 2 orat voltam oda. 2szer hivott kozben. Majd amikor hazaertem beszeltunk par szot, mondta hogy szeret, odabujt es megintcsak elmondta, hogy valtoztatnia kell. Reggel tovabbra is letort volt, ahogy mar honapok/ hetek ota. Ma megkerdeztem tole, hazamenjek e a szuleimhez, hogy atgondolja a sajat eletet illetve a kapcsolatunkat is. Azt mondta, hogy ne.. oszinten nem tudom mi a gond.. van egy rendes allasa es 3 kisebb sajat vallalkozasa amit most indit be, es reggeltol estig dolgozik.

En amiben tudok segitek neki, probalok minel tobb terhet levenni rola, de kozben azt erzem hogy megfulladok.. egyedul erzem magam.


2022. jún. 13. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
szeretője van valószínűleg
2022. jún. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs szeretoje. Minden jelszavat tudom, a telefonjahoz barmikor hozzanyulhatok. Emelett mind a kettonknek rajta van a lokator a telefonjan. Barmilyen ismeretlen szam hivja mindig ki van hangositva. Mindennap egyutt kelunk es fekszunk. Ideje sincs ra.
2022. jún. 13. 13:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret, de kedves rendes vagy es sajnál elhagyni, mert ugy érzi hálával tartozna.
2022. jún. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
Pedig szerintem is megcsal
2022. jún. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is csal meg, egyáltalán nem őszinte hozzád. Egy kapcsolatban tudni kell megbeszélni a problémákat. Ő most gyakorlatilag hagyja, hogy miatta iszonyat szarul érezd magad és kétségek közt vergődj hónapok óta.


Én leültetném és megmondanám neki határozottan, hogy vagy elmondja az igazságot vagy összecuccolok és azonnal elköltözöm végleg.


Kapcsolatban vagytok, jogod van tudni, hogy mi hat ennyire negatívan a kapcsolatotokra és általa rád is.

2022. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
33%
Ez semmit nem jelent hogy tudjatok a jelszót, max nem sms-zik vele, vagy vagy van egy másik telója. Biztos hogy megcsal csak nem akarja a biztosat feladni
2022. jún. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!