Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor jön el az idő, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jön el az idő, amikor én tetszem valakinek?

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok, és nincs kapcsolatom 1 éve. Az eddigiek nem voltak túl tartósak.

Hogy mitől lehet ez?

1. Vidám, mosolygós lány vagyok, és arányosan molett. Tudom, hogy le kellene fogynom, de amikor 2 éve lefogytam, akkor sem sikerült senkivel kapcsolatot kialakítanom, és sajnos lassan vissza is jöttek ezek a kilók.

2. Az a probléma másik fele, hogy vidéken, egy faluban lakom. Itt ismerkedési lehetőségem nincs, és ha tetszik is egy fiú, akkor sem merek kezdeményezni. Cikinek érzem, hogyha esetleg valahogy tudatnám vele és visszautasítana, mert itt mindenki mindenkit ismer, és ha kitudódna mi lenne. Itt nincsenek helyek, ahova el lehetne menni, nincsenek közösségi programok.

3. A netet is próbáltam, eddig csupa rossz élmény. Mindenki csak egyet akart.

4. Bulizni, discoba járni nem szeretek.

Barátnőkkel ritkán ülünk be valahova, de ha be is ülünk, akkor sem történik semmi.

Most már attól is félek, hogy görcsösen szeretnék valakit, és pont ezért nem megy.

De úgy érzem elmegy mellettem az élet, és nincs akivel megoszthatnám, persze a családomon kívül.

Hol ismerkedhetnék?

Bocsánat, hogy hosszú lett.


2010. szept. 19. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Meny fel Budapesre van olyan klub hogy: Morisson's 2 Nagyon jó hely, 3 szintes (Pince, Földszint, emelet) Minden stílusu zene van, játékterem, söröző, koktélbár. Imádom azt a helyet, minden nap 21-ig ingyenes a belépés.
2010. szept. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Én is otthon ülős vagyok, de az a hely olyann hangulatott áraszt hogy kár kihagyni.

2010. szept. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
fogyjál le, aztán menj bulizni. onnantól már aranyélet.
2010. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy falun élek. 250 km-re nem fogok Pestre felmenni.
2010. szept. 19. 16:40
 5/10 anonim ***** válasza:
hát akkor közelibb városba
2010. szept. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sexkapcsolat nem érdekelne? Csak mert kicsit fiatalabb vagyok nálad:S
2010. szept. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

És a városban milyen helyekre lehet menni ennyi idősen?

Szexkapcsolat nem érdekel, ne haragudj

2010. szept. 19. 18:33
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát neten ismerkedni olyan mint kb lóval imádkozni.Tapasztalat...:(

De ha szeretnél beszélgetni valakivel,akkor írj nyugodtan PM-et nekem.Persze ne érts félre,nincs semmi hátsó szándékom!:)

Jah és én 17/F vagyok.Ha esetleg ez gondot jelentene,akkor elnézést előre is.

Szép napot,üdv!

Jahm és mellesleg én sem vagyok kis darab!:) 210cm magas vagyok és 100kg :D:$

2010. szept. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Sajnos itt nem fogsz normális választ kapni a kérdésedre. Vagy egy "write-only" figura szól neked be, aki nem olvassa végig amit írtál, vagy ilyen primitív alakok, akik csak szexelni akarnak egyet, aztán ejtenek mint egy használt rongyot.

Itt nem sok kultúrát ember van jelen. Én azt tudom neked javasolni, hogy ne add fel!

Én 26 éves fiú vagyok, és csak most találtam meg a párom egy velem közel egyidős lány személyében, aki ráadásul falun él. Én meg Bp.-i vagyok.

2010. szept. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsó válaszokat. Mást nem tudok tenni, várok...
2010. szept. 22. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!