Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, mit szólnátok, ha kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit szólnátok, ha kiderülne, hogy a párotoknak van egy gyereke, akivel nem tartja a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Mikor rákérdezel miért, azt mondja "mert nem akar apa lenni". Rákérdezel, hogy jött össze mégis, szegényt biztosan átverték, elmondja, hogy nem húzott gumit, az ex szedett fogamzásgátlót, de ő sem akart teherbe esni tőle, mégis összejött. Gondolkoztak az örökbeadáson, de az exe végül visszalépett tőle, és megtartotta a gyereket, pedig a párod inkább örökbe adta volna.


Hogyan állnál a történethez? Melyik részét a nehezebb elfogadni? Aggódnál, hogy mikor akarna apa lenni, ha veled van kapcsolatban(30as férfi)?


2022. jún. 18. 08:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Szakítás. Felelőtlen ember az ilyen, én se alapoznék vele.
2022. jún. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Család nem kéne vele az az egy biztos.
2022. jún. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Persze, ha az elején vagytok.. De már fél éve együtt vagytok, szinte együtt is éltek és szereted őt!
2022. jún. 18. 08:25
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Aggódnék bizony, nálam aki képes csak így egy emberi életet magától eldobni.....
2022. jún. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennél sokkal kisebbért is kiábrándultam már.
2022. jún. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Amennyiben én sem szeretnék gyereket sose, akkor nem érdekelne, de ha valaha szeretnék gyereket, akkor ez nekem szakítóok. Sose bíznék benne, hogy jó apa lenne.
2022. jún. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyot csalódnék benne. És ha már 30-as, akkor elkönyvelném, hogy később sem fog gyereket akarni, mert még ha huszonévei elején mondja azt, hogy nem akar apa lenni, arra még azt mondom, hogy persze, fiatal még, meggondolhatja magát, de 30+ erre mér nem sok esély van. Ha én családra vágyom (márpedig vágyom), akkor az ilyen pasival nincs közös jövőnk, és ha olyan korban vagyok, ahol ez már fontos szempont, akkor szerelem ide vagy oda, nem húznám feleslegesen tovább az időm.
2022. jún. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kivágnám a fenébe, soha az életben nem tudnék megbízni benne. Már bocsánat, de aki annyira nem akar apa lenni, az 1. ne tegye bele senkibe a farkát, 2. köttesse el magát/húzza fel a gumit, és ne egy hormonális fogamzásgátlóra tegyen fel mindent, aminél nem tudja megnézni, hogy baj van. Minden más esetben ott van a pakliban, hogy baleset lesz, amiért vállalni kell a felelősséget - ha tetszik, ha nem. Magyarán az én szememben egy nulla az az ember, aki a saját gyerekével nem tartja a kapcsolatot - akár akarta azt a gyereket, akár nem.
2022. jún. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogyan nézzük, nem volt veled őszinte, ráadásul egy ilyen fontos dologban. Biztosan megrendülne a bizalmam benne.
2022. jún. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%
Örülnék hogy nem hozza a nyakamra a kölykèt, még sajátot sem akarok.
2022. jún. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!