Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, mit szólnátok, ha kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit szólnátok, ha kiderülne, hogy a párotoknak van egy gyereke, akivel nem tartja a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Mikor rákérdezel miért, azt mondja "mert nem akar apa lenni". Rákérdezel, hogy jött össze mégis, szegényt biztosan átverték, elmondja, hogy nem húzott gumit, az ex szedett fogamzásgátlót, de ő sem akart teherbe esni tőle, mégis összejött. Gondolkoztak az örökbeadáson, de az exe végül visszalépett tőle, és megtartotta a gyereket, pedig a párod inkább örökbe adta volna.


Hogyan állnál a történethez? Melyik részét a nehezebb elfogadni? Aggódnál, hogy mikor akarna apa lenni, ha veled van kapcsolatban(30as férfi)?


2022. jún. 18. 08:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nem fordulhatna elő,"mert nem akar apa lenni." Én meg akarok anya lenni. Szóval előbb kiderült volna, hogy nincs egymás mellett keresnivalónk, függetlenül attól, hogy neki van már gyereke, akivel nem tartja a kapcsolatot.
2022. jún. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Ott helyben kivágnám, és többet le se feküdnék vele, hogy még a 0.00001% esélye se legyen meg annak, hogy teherbe ejt.
2022. jún. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Kuka lenne számomra azonnal. Ha akarta azt a gyereket, ha nem, akkor is lett, és nem tehet semmiről. Aki a saját gyerekével meg tudja tenni, hogy tudomást sem vesz róla, attól te mire számítasz? Most komolyan. Ne legyenek kétségeid, akármekkora a szerelem, ezt a ti gyereketekkel is megcsinálná. Én szóltam. Undorító az ilyen ember, én laza kapcsolatban sem lennék az ilyennel, nemhogy komolyban.
2022. jún. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Meg csak fel éve vagytok együtt, de már most elhallgatott eloled egy ekkora dolgot. Szerelem? Ugyan már, nem is ismered, ami most be is bizonyosodott.

Kuka!

2022. jún. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
🚩🚩🚩🚩🚩
2022. jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!