Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy adagoljam be?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy adagoljam be?

Figyelt kérdés

Sziasztok.. nos az elejen kezdenem. A parommal kulon elunk.. es ritkan talalkozunk. Viszont nincs titok elottunk.. emlitettem mar neki korabban hogy elege keveset szeretkezunk.. igy gondolkodtam egy dildo vasarlason..

Csak nevetett nem vett komolyan.. viszont tenyleg rendeltem egyet.. mert igy erzem neha a ehsegemet meg magam sem tudom csillapitani.


Szerintetek mit reagalhat ra hogy van egy ilyen jatekom? Vagy inkabb ne is mondjam meg neki..?? Nem aakrom h azt hidje le csereltem. Vagy valami.. vagy ez gaz hogy parkapcsolatban vagyok meg is dildot vasarolok?


2022. jún. 18. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, szerintem az atlag ferfit nem erdekli, nem erinti rosszul. Max mondja, hogy neha hasznaljatok kozosen is vagy meseld el/mutasd meg, hogy hogyan masztizol vele :D ugyhogy nem gaz. De ha teged zavar a gondolat, hogy tudja, akkor nem kotelezo beszamolni rola.
2022. jún. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Nem gáz, hogy van játékszered. Az a gáz, ahogy a pasid viselkedik. Hogy vannak igényeid amit ő nem akar kielégíteni, de még ki is röhög.

Az összeköltözés mint opció, nem játszik?

2022. jún. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van, meg vibrátorok is. Mindenki maszturbál, nekem kevés a kezem. Nincs ebben semmi kivetnivaló. Szerintem.
2022. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor csinalhatod majd neki a masztishowt
2022. jún. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Keress olyan pózokat ahol aktus közben bemutathatod neki a barátodat. Mond neki,hogy tekintse társnak aki a szeretett nőt a csúcsra juttatja,ha ő nem akarja.

Szerintem nem gáz,nekem eléggé sok játékom van férfi létemre. Volt olyan partnerem akit meg is ijjesztett,de megbeszéltük,hogy mik a határok és ezt tiszteletben tartottuk

2022. jún. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amm meglepetesemre belement sot o fel is ajanlotta hogy hasznaljuk :D (igazabol mar laktunk egyutt , de betegseg miatt haza koltoztem.) kovetkezoleg pedig mar akkor koltozunk ossze ha lakast veszunk (kb2 ev). Koszonom!😅😅
2022. jún. 19. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!