Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz rám így, és viselked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz rám így, és viselkedik így, ha kapcsolatban van? Pontosabban: tudatos a férfi ebben vagy ösztönösen jön neki?

Figyelt kérdés

Leszögezem, hogy vonzódhatunk időnként máshoz is, de nem tudom eldönteni, hogy ösztönösen adja ezeket a tudtomra mikor a közelemben van, tehát nem tudatosan csinálja, vagy ezekben benne van már a szándék?


Nincs kimondva, de kimondatlanul is mindketten tudjuk már, hogy vonzódunk a másikhoz ezek miatt..


Sosem éreztem ezt még ennyire egyértelműen: sokszor ahogy rám néz, olyan átható tekintettel, azok a hosszabb szemkontaktusok, a tipikus olyan nézések, a sok mosoly. A szeme is mosolyog.


Én is vonzódom hozzá. De én nem “teszem ki nyíltan elé” így, ahogy ő.. tehát ha észre is vette rajtam, én próbálnék ügyelni rá, hogy megmaradjon egy tisztes táv, és ne vegye észre ennyire, stb.


De egyszerűen elvesztem az önkontrollt, és látszik rajtam is amint pl csak sima beszélgetés közben ő megereszti hirtelen a semmiből azt a nézést mikor ránézek, amiből látni h tetszel neki.. és nem arról a “megdugnálak” nézésről beszélek. (Részemről egyébként ez nem több szexuális vonzalomnál, eléggé gerjeszt).


Minap mikor beszélgettünk pl, olyan meleg, mély tekintettel nézett egyszer csak bele a szemembe egyik pillanatról a másikra, hogy belebizseregtem. A szememet nézi, nem a testemet ilyenkor mindig.


Tehát valami zajlik a közöttünk, de én igyekszem magamon általában palástolni, de kizökkentenek azok a mély pillantásai, mosolyai.


Gondoltam rá, hogy csak azért csinálja, mert az egójának esik jól, hogy látja, hogy reakciót vált ki belőlem, de ezek érezhetően ennél többek.


Volt valaki hasonló helyzetben?



2022. máj. 19. 00:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vonzódik ő is ez egyértelmű, de attól még nem biztos, hogy lépni is fog. Hány évesek vagytok kérdező?
2022. máj. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
1# Nyilván fiatal, mert akkora nagy számnak tartja a flörtölest meg a nemi vonzalmat, majd rájön hogy ez még önmagában nem sok.
2022. máj. 19. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk már tinik, de még nincs család, gyerek. 2: Hogy érted, hogy nagy szám?


Tudom, hogy nem lesz közöttünk semmi. Ettől még jól esik, gondolom neki is, ha valakivel van egy szikra. Nálam ez ritka, a férfiaknál gondolom ez gyakori.


A kérdésem arra irányult, hogy miért nem palástolja ezeket jobban, ha pl nem léphetsz a másik felé? És nem az a típusú pasi, aki lépne míg kapcsolatban van. Ezért nem értem miért néz rám így folyton, nem fogok kikezdeni vele.


Azért ha ennyire durván lejön ez a dolog, mind2 fél érintett és folyamat mennek egymás között ilyenek, idővel könnyen átbillenhet benne, mit is akar. (Ez már kicsit így is okoz belső frusztrációt az emberben szerintem).


Erre értettem, hogy jobb lenne vigyáznia, és tudatosan visszafogni ezeket, mert ő is érintett. Van amikor megy neki, de sokszor elengedi magát és olyankor le sem tudja tagadni.


Mikor megpróbált távolságot tartani, akkor is látszott, hogy nem akarta hogy más is észrevegye rajta ezt, de olyan bénán tette, ráadásul még így is érezhető volt.


Innen gondolom, hogy nehéz kontrollálnia magában, mivel amikor én viselkedtem ilyen idiótán, akkor én voltam így, kapcsolat alatt annyira letaglózott szó szerint a másik. egyszer volt ilyen nálam egyébként, más vonzalmak nem hatottak rám sem így.

2022. máj. 19. 06:32
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

"Nem vagyunk már tinik."


Lefordítom: huszonéves tinik vagytok.

2022. máj. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért ezzel óvatosan. az ilyenekből szokott lenni a pofára esés. Vagyis mivel annyira akarod őt,az agyad többet képzel bele mint ami van. És ha egyszer olyan szituba kerültök , hogy színt kell vallani,azt fogja mondani, bocsi de félre értettél,nekem barátnők van.

Persze az is lehet, hogy vonzódik hozzád,vagy amiatt néz rád így, hogy zavarba hozzon.

2022. máj. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

4: tehát 40-esek már nem is érzékelik és nem veszik figyelembe a bizsergető vonzalmat, akkor sem, ha az az erős vonzalom kölcsönös? Ezt akarod mondani? Miért tartod tinisnek, hogy foglalkoztat valakit? Ezek ösztönök, ne mondd már hogy csak ti őket érdekel.. :)

(Bár egyet értünk abban, hogy tinissé varázsolja az embert, valóban)


Csak mert személyiségbeli dolgokról is kérdezhet és válaszolok szívesen, mindketten értelmes felnőttek vagyunk.

2022. máj. 19. 06:54
 7/12 A kérdező kommentje:

5: Őszintén, részemről ez jelenleg csak erős szexuális vonzalom, nem több. Nem gondolkozom kapcsolaton vele, egyelőre nem is akarok. annyira még nem ismerem és ez kevés, hogy többet is érezzek..


Rajta látok rajongást, de én tényleg csak úgy vagyok jelenleg, hogy ha összekerülnénk egy éjszakára, ott kő kövön nem maradna.. tehát részemről nem érzelem van a központban, ezt nem is írtam. -tehát “nem tulajdonítok a nemi vonzalomnak” többet, ha érte gondolt a #2 is.

2022. máj. 19. 07:01
 8/12 anonim ***** válasza:
Ösztönös.
2022. máj. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És hol szoktatok találkozni kérdező? Van ott más is vagy nem? Esetleg valahogy jelezhetnél neki. Akár lehetne belőle egy barátság később és egy kicsit több is. Hajrá!
2022. máj. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Egy munkaprojekt miatt találkozunk, legtöbbször vannak mások is, de van amikor csak ketten. Ennek hamarosan vége, és nem fogjuk egymást látni, hálistennek..


Eléggé frusztrál, hogy ennyire észrevettem.

2022. máj. 20. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!