Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egy szuper...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy szuper párkapcsolatban vagyok, de a környezetemben van egy srác, aki pontosan az esetem, és elképesztően vonz?

Figyelt kérdés

A párom egy angyal, és nagyon szeretem, sose csalnám meg. Viszont van egy haverom egyetemen, akivel jóban vagyok, és pont az esetem. De nagyon. Borzasztó érzés bevallani magamnak, hogy vonzóbbnak találom a páromnál, és ez kínoz. Közeledett is hozzám korábban, de meghúztam egy határt, és egyértelművé tettem, hogy kapcsolatban vagyok, miután azt kezdtem sejteni, hogy nem feltétlen barátkozni akar.

Viszont még egy év van hátra az egyetemből, addig mindenképpen látni fogom elég gyakran (kicsi szak, kicsi csoportok...), és nem tudom, hogy barátkozzak meg ezzel a szituációval hosszútávon. Valaki volt már hasonló helyzetben? Ha igen, örülnék tapasztalatoknak kommentben.

21L


2022. jún. 23. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Dönts.
2022. jún. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
11%
Ha nem is jössz össze vele, a mostani pároddal jobb ha szakítasz. Egyértelműen nem szereted.
2022. jún. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
11%
Én azt mondom legyen akkor mindkettő, csináld csak nyugodtan, fiatal vagy, jó lesz.
2022. jún. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%

Ha felmerül ilyen benned, pont azért mert a mostani egy párod egy angyal ne tolj ki vele, és szakíts

Mindig ott lesz benned a mi lett volna ha…

2022. jún. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem(!) hülyeség, amit pár előttem szóló mond. Ha minden kapcsolat véget érne, amikor az egyik fél picit vonzódni kezd valaki máshoz, akkor kb nem léteznének hosszútávú párkapcsolatok. Minden ellenkező híresztelés és romantikus vígjáték ellenére az ember ilyen... Néha előfordul, hogy egy jól működő párkapcsolatban is feltűnik egy harmadik fél.


Egyetértek az első hozzászóló rövid és velős válaszával: dönts - és légy tisztában a döntésed következményével.

Lehet, hogy elhagyod a barátod ezért a fiúért, és pár hónap múlva kiderül, hogy szalmaláng volt az egész. Lehet, hogy együtt maradtok, de sokáig benned lesz a kétség, hogy "Mi lett volna, ha?".


Az én személyes véleményem - veled egyidősként - az, hogy egy múló vonzalom miatt nem érdemes felrúgni egy harmonikus kapcsolatot. Nekem is volt olyan élményem, hogy egy másik sráchoz jobban vonzódtam, mint a barátomhoz, de én tudatosan leépítettem magamban ezt az érzést, és soha nem bántam meg.


Persze te tudod... Csak azt mondom, hogy szerintem dönts minél hamarabb, és semmiképpen ne csald meg a párod.

2022. jún. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%
21 évesen szerintem is „élj a mának!”. Sajnálom, nem szép így viszonyulni, de hát ez van... monogámnak ráér majd lenni az ember mikor már gyereke van és házas.
2022. jún. 24. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2022. jún. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%

Menj rá, 21 vagy, nem leszel élted végéig a mostanival.

38/n

2022. jún. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Itt mindig mindenre szakítást javasolnak.


Az 5-ös nek igaza van. Kb. nem létezne hosszútávú kapcsolat, ha minden ilyen helyzetet szakítás követne.

2022. jún. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

Ezért mondom, hogy hülyeség a férfi no barátság.

Mindketten be jöttök egymásnak, tudjatok is, de rahuzzatok a haversag szót :D

Na mindegy, a lényeg, hogy vagy szakitasz a paroddal és elkezdetek valamit a “haverral”, vagy a parodda maradsz és leepited a mostani “haveri” kapcsolatot a másik sraccal. Ha egy időre, amig tuljutsz rajta, nem talakoztok, akkor úgyis hamar túl jutsz rajta.


23N

2022. jún. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!