Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből hiszed el, vagy miből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből hiszed el, vagy miből tudod hogy a párod valóban szeret, ami nem olyan amit azok is megtesznek akik csak beetetni akarnak?

Figyelt kérdés

#szerelemjelek
2022. jún. 24. 07:59
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
90%
Sokat foglalkozik velem, hosszú távú céljaiban benne vagyok. Megyek vele barátokhoz, családjához. Nem titkolozik. Velem tölti minden szabadidejét. Kikéri a véleményem minden nagyobb kiadás előtt, és csak olyan dolgokat vesz ami nekem is tetszik.
2022. jún. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
És ha ezeket is megteszi aki kamuzik?
2022. jún. 24. 08:16
 3/37 anonim ***** válasza:
93%

Aki kamuzik, nem fog ekkora energiát belefektetni. Nálunk az első perctől az is játszik hogy nem anyagiaskodik. Visz programokra, meglep ajándékokkal, mindig lesi mivel tudna örömet okozni.

Miért vagy ennyire bizalmatlan a pároddal?

2022. jún. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
94%
16 éve elvisel engem. 🙈 Nekem ez elég bizonyíték.
2022. jún. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Ő is rengeteget tesz bele az anyagiakba.

Bizalmatlan azért vagyok, mert problémák eseten a gyk szerint nem szeret, és vannak olyan apróbb gesztusai amikből szinten ez jön le. Pl egyszer előfordult mikor találkoztunk hogy barátian a "vállamra" csapott (mint ahogy férfiak szokták egymásbak hogy helo haver)es csak utána huzott magához és adott csókot. Vagy megesett, hogy kifigurázott, máskor meg netfüggőnek gúnyolt és nagyon lebecsmérlően.

Minden ilyen apróság egyszeri alkalom.

De ő meg bizonygatja hogy szeret, hogy látom mennyiszer hív keres, a szüleihez barátaihoz visz, megad mindent(rengeteget költ rám), minden idejében velem van, meg stb.

2022. jún. 24. 08:42
 6/37 A kérdező kommentje:
És a gyk győzköd leginkább hogy nem szeret a barátom, amikor kiírok vmit.
2022. jún. 24. 08:45
 7/37 anonim ***** válasza:
89%

Az hogy a válladra csapott nem jelent semmit se.

Az hogy gúnyol az már annyira nem jó jel, de ha ez tényleg ritkán egy egy alkalom, akkor nem kéne ekkora feneket keríteni neki.

2022. jún. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Amikor kiírok egy egy problémát arra soha nek megokdások jönnek, hanem hazudik nem szeret szakíts.

A gyk-n mindig ezt kapom.

2022. jún. 24. 08:55
 9/37 A kérdező kommentje:
*nem megoldasok
2022. jún. 24. 08:55
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Írd le a konkrét problémákat, és megprobálok segítséget adni.
2022. jún. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!