Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van okom félteni a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom félteni a párom?

Figyelt kérdés
Van egy anyuka abban az óvodás csoportban, ahová az én gyerekem is jár . Az a tipikus csinos, fiatal huszonéves anyuka akit az összes apuka nyálcsorgatva néz a többi anyuka meg utál (vagy legalábbis a legtöbb) Vagy 10-20 évvel fiatalabb mint a legtöbb anyuka, neki még több az energiája nincs leharcolva, nincs lepukkanva pedig szinte csak ő foglalkozik a gyerekével, de fiatal, gondolom több energiája van. Kedves, közvetlen, csinos nő. Ismerem régebb óta konkrétan szülés után 2 hónappal már úgy nézett ki, mint aki nem is volt terhes. Kicsit ilyen végzet asszonya típus. Őszinte leszek kicsit féltem tőle a férjemet. Többször észrevettem, hogy nézegeti. Van okom az aggodalomra?

2022. jún. 25. 00:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ez így önmagában egy egy nagy semmi eddig.
2022. jún. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Ha normális a férjed, a világ legszebb nője sem fogja meghatni, amíg foglalt.


Ha nem, akkor meg úgyis mindegy.


Lényeg, hogy nem kell féltened. Ha megy, azért, ha marad, azért.

2022. jún. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden férfi felfigyel egy fiatal csinos kedves szép nőre. Általában ha egy ilyen nő akar egy férfit ott csak a férjeden áll hogy érsz e neki te és a kis családotok annyit hogy vissza tudja utasítani ha közeledne a nő.

A férjed felfigyelt rá? Szóba jött már köztetek ez a nő?

2022. jún. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Miért pont tőle? A férjed jön-megy, bevásárol, dolgozik, lehet egy nap 20-100 csinos nőt is megnéz. Felesleges ilyesmin gondolkodni, csak a saját életed keseríted vele. Gondolom párkapcsolatban él, és egyáltalán nem érdekli a férjed.
2022. jún. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%
Ezek szerint ez a csaj magasabb szintű nő nálad te meg gondolom a saját szinteden levő faszival álltál le (ha nem, akkor meg megérdemled). Miből gondolod, hogy egy ilyen magas szintű nő leállna a szar férjeddel? Naugye... Nincs mitől félned.
2022. jún. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Hehe kezdj félni
2022. jún. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Te miért nem vagy ilyen?
2022. jún. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Nyilván annak a nőnek a férje van. Csak azért mert istennő kinézetű attól még lehet egy isten kinézetű férje akire majd ti fogjátok csorgatni a nyálatokat a férjed ugyanilyen gondolataiban. Ez a verzió nem fordult meg a fejedben?
2022. jún. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
* Nyilván annak a nőnek férje van.
2022. jún. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell aggódnod, valószínű a nőnek is van egy helyes férje :)

N

2022. jún. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!