Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mit jelent?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent? Nem érdemlem igazán?

Figyelt kérdés

Ismerkedési fázisban vagyunk 3 hete.

Tegnap este láttam eltűnt mesanagerről 1 fel órára aztán feljött ujra de nem olvasta el az előző uzenetem. Kb negyed oranekt rairtam hogy hahó meg kérdőjel végig több mint 1 óráig fent volt és el sem olvasta.

Ma reggel meg mintha mi sem történt volna meg sem magyarázta úgy ír mintha minden oké lenne.

Ez mi lett volna mégis?


2022. jún. 25. 09:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy az üzeneteidre miért nem válaszol, azt nem tudom, de sose vedd készpénznek, amit a messenger jelez. Nem egyszer jártam úgy, hogy órákig a kezemben sem volt a telefon és online voltam.


Azért, ha egy jó tanácsot elfogadsz, érdemes megvárni a választ és nem negyed óránként ráírni valakire (főleg nem úgy, hogy hahó), mert ez engem pl. nagyon zavarna. Magadat hozod kellemetlen helyzetbe!

2022. jún. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt jelenti, hogy álljál le, mert elijeszted a másikat. Ebből nekem az jönne le, hogy tipikusan az az ember vagy, aki rátelepszik a másikra. Ha velem valaki ezt csinálná, amit te, be is szüntetném vele az ismerkedést.
2022. jún. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én szünetem be vele mert ez megalazó. Ennyi.
2022. jún. 25. 09:46
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3: Te beteg vagy...
2022. jún. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Hülye vagy ennyi. Egy pioca
2022. jún. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
3 hét után hahozna nekem bárki 15 percenként soha többet nem látna. Atyaeg de beteg
2022. jún. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A mikulásnak is írsz és őt is sürgeted? :DDD


Hívd fel telefonon--beszélj vele szóban, mint dedóskodsz---nevetséges.

2022. jún. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Imádom én is mikor az ilyen hülyék igy magukkal beszélgetnek a beszélgetésben :D
2022. jún. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Isten ments az ilyen piócától mint a kérdező 😂
2022. jún. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!