Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem fogalmaz egyértelműe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogalmaz egyértelműen - ez jelent egyáltalán valamit?

Figyelt kérdés

Megőrülök egy pasiért, akit a baráti körömből ismerek nem túl régóta. Néha találkozunk ketten is (nem randi), de fogalmam sincs, hogy én tetszem-e neki. Ráadásul van egy felesége, de nem ismerem a kapcsolat "állapotát". Nyilván (illetve ez nekem nyilvánvaló), hogy ha minden rendben van, akkor semmiféle tetszést nem nyilvánítok ki, eddig még nem tettem. De jó lenne először megtudni, hogy esetleg épp válófélben van-e vagy ilyesmi (esélyes).


És most jön, ami szöget ütött a fejembe, de lehet, hogy feleslegesen:

egy programot elhalasztottunk egyéb okok miatt, de külön hozzátette, hogy úgyis most ért vissza külföldről, meg van egy költözés, és hogy egyébként is sok dolga van, és akkor tényleg mindenkinek egyszerűbb, ha elhalasztjuk.

Ezt a költözést már valamikor említette, akkor is "egy költözésként".


Szóval én most ezen pörgök, hogy miért nem "a költözés" vagy "a költözésünk" vagy "költözünk", miért "egy költözés". És már másodszorra említi, most külön hangsúlyosabban.


Jól gondolom, hogy esetleg költözik otthonról, de nem akar erről beszélni, mert ez elég személyes (nem ismerjük olyan régóta egymást) vagy azt gondolja ez engem nem érdekel? Vagy teljesen rossz úton járok és nem kell semmit belegondolni? De akkor minek mondja egyáltalán?


2022. jún. 26. 19:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

9. Rendben, azért még ezt lehet, hogy megkockáztatom, köszi.

Pálcát tényleg ne törjön senki, ha lehet, a vonzalomról tényleg nem tehetek (tényleg egy elemi bumm), nagyon visszahúzódó vagyok alapvetően, és soha soha nem gondolnék olyasmire, hogy kívülről ennek a vonzalomnak a legkisebb jelét is adjam, ha az nem helyénvaló (még akkor se nagyon, ha helyénvaló, mivel tényleg rettentően félénk vagyok)

2022. jún. 26. 20:41
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ha valaki akar tőled bármit is, azt elég egyértelműen érezni fogod. Konkrétan le sem tudod vakarni azt a pasit, akit érdekelsz. Amíg nem lép feléd egyértelműen és nyíltan mondjuk egy randira hívással, addig szerintem ne kergess hiú ábrándokat, mert sérülni fogsz!...
2022. jún. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
12. Köszönöm a racionális tanácsot. Akkor jó (illetve nem, ilyen még soha életemben nem történt velem - mármint hogy valaki egyértelműen fellépjen -, úgyhogy ezért nem is értek hozzá), eltemetem magamban ezt. Szokott néha ilyen lenni nálam, kb. 5 évente megtetszik valaki, és már ettől is szenvedek. De én még sosem tetszettem senkinek, szóval igazából már megszoktam (nem vagy megkeseredve emiatt, ez csak egy tény, én vagyok a "szupercuki, szuperkedves, mindig mosolygós") :)
2022. jún. 26. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!