Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről, így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről, így lehet egy kapcsolatnak esélye és mik lehetnek a szándékai? Bármilyen egyéb észrevételt szívesen várok... a többi lent:)

Figyelt kérdés

Tehát június közepén este 6-kor kezdődött az érettségi-záróestünk, így aznap egy limitált kollekciós, elegáns ruhát húztam fel. Általában nem szoktam kiöltözni a hétköznapokon, mivel ennek túl nagy szükségét nem érzem, de a banketten megadtam a módját a megfelelő megjelenésnek, emiatt meg is lepődtek sokan, főleg a srácok közül... folyt. köv. 22:00 után egy kicsit később, mint a barátnőim, mentem hazafelé, azonban közben a többen megbámultak, ám véleményem szerint a ruha nem volt túl kihívó... és szólni, bár nem szóltak semmit, ennek ellenére, úgy néztek, hogy majd nem kiesett a szemük a helyéről... (ezt nem egy emberen vettem észre, hanem kb. 10-en is).


Végül hazamértem és más érdekesség aznap már nem történt, amíg következő nap délelőttjén be nem kapcsoltam a Facebookomat... és megláttam egy ismerősnek jelölést, amivel már úgy voltam, hogy megint valamiféle id*óta jelölhetett be..., ennek ellenére meglepetésemre nem egy ilyesféle személy jelölt be, mint amire számítottam, hanem annál egy sokkal jobb, de annál egyben meglepőbb is számomra..., így igazán kellemeset csalódtam. Egy igazán helyes srác, aki facebookját elnézve, nem olyan személy, aki sok embert jelölgetne össze-vissza be, kb. olyan 300 ismerőse van, azonban ebbe beletartozik a családtól kezdve barátokon és iskolatársakon át a legszűkebb körökig mindenki, ebből levonva csak úgy ismeretlenül nem szokott bejelölni senkit se..., ám engem mégis bejelölt... Nagy átlagban az ilyesmi helyesebb figuráknak sokszor 1500-2000 közötti az ismerőseik létszáma. Neki körülbelül az 1/5-e és nincsen az ismerősei között nagyon egy ilyen rib*ncos, könnyen bármire kapható lányka sem... Viszont engem, úgy bejelölt, hogy nem is ismerem (személyesen még nem beszéltem vele soha...), mindezt a bankett utáni következő nap. Mindenesetre érdekes? Igazából nekem is tetszik... akkor csak nem lehetek neki közömbös, hogyha ő maga jelölt be (+ az adatlapjára is ki van írva, hogy egyedülálló), még nem jelöltem vissza rögtön, mert nem akarom, hogy rögtön lássa, hogyan rohan a nép utána, tehát várjon egy kicsit, ahogyan azt kell..., de mint mondtam valóban nagyon helyes, olyan szép arca van (legalább is nekem tetszik) és hosszabb, göndör haja... Komolyan edz mit ne mondjak, látszik is rajta, hogy nagyon izmos. Nem csak simán izmos, hanem igazán fizikálisan is erős... Tehát kijelenthetjük, hogyha már meglátod, attól is több mint valószínű, hogy izgalomba jössz...


Én pedig jelenleg a tényeket figyelembe véve, mondhatni nem vagyok a top formámban. Bár szép a hajam és az arcom (smink nélkül is)..., telt kerek melleim vannak, de kissé meg vagyok hízva (65 kg) és a legmagasabb sem vagyok (165 cm). Szóval lehet ebből valami? Ha jobban néznék ki több esélyem lenni?


Vagy nem ezen múlik és így is tetszem neki? Várjam meg, hogy ír-e? Vagy ha nem ír, írjak én neki? Van egy jó lány barátja is lassan már egy éve, aki egész szép és sportos, de mégse nincs köztük semmi se... bár a lány körbe rajongja 0-24ben, lehet hogy ezt már unja? Ha valami akart volna tőle, már réges-régen lephetett volna...


20 / lány



2022. jún. 27. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Mar most tulagyalod

Már most rágörcsöltel

Megfelelési kenyszered van

Be vagy zsongva mint egy ovodás mikor megjön a télapo.


Komolyra semmi esélyed. Max ha ő is ilyen pancser idiota.

2022. jún. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
És csak bejelölt es ennyi de te már..🤦‍♀️
2022. jún. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jesszusom! Csak kattints rá a visszaigazolásra, ne kezdj el játszmázni, meg gondolkodni, aztán meg majd kialakul
2022. jún. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Te mindig ennyit agyalsz? Ne haragudj, de ahhoz képest, hogy 20 éves vagy, nagyon gyerekes és éretlen a felfogásod és a viselkedésed, emellett felszínes is vagy.

Ne játszmázgass és ne kombinálj ennyire túl mindent. Jelöld vissza, ha tetszik és meglátod lép-e.

2022. jún. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!