Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már olyan helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már olyan helyzetben hogy a másik fél nem akar egy ideig veled beszélni? Ha igen hogy viselted? Meddig tartott?

Figyelt kérdés
2022. jún. 28. 13:25
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
De azt lehet tudni, hogy miért nem akar beszélni veled? Összevesztetek valamin, vagy csak egyik napról a másikra elment a kedve attól, hogy beszéljetek? Szerintem ne könyörögj neki semmiképp, semmit nem érnél el vele, csak még rosszabbul éreznéd magad. A legjobb lenne nem is várni rá, de ezt meg tudom nehéz betartani.
2022. jún. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Ne várj erre az emberre. Az 5# válaszoló teljesen jól írta. Vannak ilyen emberek, addig amíg te vársz rá, ő éli világát. Még most is pofán tudnám csapni az exemet. Soha többet 1 percet sem várnék senkire, főleg nem egy gyáva, gerinctelen féregre. Csendel verésnek is hívják, azt hiszik, hogy egy kapcsolatban mindent lehet. Egy ilyen ember miatt 180 fokos fordulatot vett az életem, de már nem bánom. Pont így a jó, pont erre volt szükségem.

Te se tedd, hidd el, az ilyen ember aki leckéztet, bosszút áll, vagy bármi is a motivációja, az nem jó ember. Aki szeret, az nem bánt sem szavakkal, sem csenddel.

2022. jún. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
11-es Gondok voltak, nem tudtunk jókat beszélgetni, csak írásban, de azok is általános témák voltak.. Nem fogadtam meg a tanácsit.. szerinte nem értem sokszor a dolgokat. Egyik nap belekötött valamibe, és akkor mondta hogy majd beszélünk, előtte meg bármit írtam neki nem törődött vele, nem válaszolt rá úgy mint mikor nem voltam gondok. Nem tudom mindig lekötni magam. Ha barátnőkkel vagyok akkor sikerül és nem is vagyok olyan szarul mint most.
2022. jún. 28. 14:20
 14/26 anonim ***** válasza:
*csenddel
2022. jún. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
12es és ha annyira kicsaptam a bitosítékot nála hogy ezt érdemlem, vagy olyan nincs hogy valaki ezt érdemli?
2022. jún. 28. 14:22
 16/26 A kérdező kommentje:
10es: marha nehéz, és legtöbbször nem is tudom hogyan kössem le magam.. folyamat agyalok miatta
2022. jún. 28. 14:23
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Minek várni?

Ne várj. Vagy keres vagy nem. Ha keres, akkor küldd el a francba, ha meg nem, akkor te ne írj neki.

2022. jún. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
17es. tudom hogy igazad van... de ezt én rontottam el nagyon, ezért is fáj ennyire.
2022. jún. 28. 14:27
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy valaki ezt érdemli. Kivéve, ha te zaklattad.
2022. jún. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Nem zaklattam. sőt ő volt az aki erőltette végig a beszélgetést, én néha még le is akartam rázni, lehet azért is hagyott békén mert egyszer mondtam neki hogy nem akarom már lerázni.. elege lett a sok próbálkozásból.
2022. jún. 28. 14:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!