Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már olyan helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már olyan helyzetben hogy a másik fél nem akar egy ideig veled beszélni? Ha igen hogy viselted? Meddig tartott?

Figyelt kérdés
2022. jún. 28. 13:25
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

20-as Leírhatnád milyen kapcsolatban vagytok, hány évesek, függetlenek, egyik erre irányuló kérdésre sem válaszoltál!

Egyre inkább úgy érzem, hogy ez nem párkapcsolat, hanem egy nyögvenyelős ismerkedés online. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni, főleg, ha már az indulás sem zökkenőmentes.

Neki van igaza, hogy ha be akarja fejezni, neked is ezt kellene tenned!

2022. jún. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Nem jártunk. Igen ismerkedni akart leginkább ő, mert kb ő is olyan helyzetben volt pár éve mint én, gondolta segít megváltozni.. hát valamiben valóban változtam amióta ismerem.. de vele kb semmi nem alakult ki (miattam). Ezért erőltetett a dolog. Azt mondta majd keres ha jónak látja, meg ha lessz hozzá kedve, meg ilyesmi. Én nagyon be akartam sőt elkezdeni sem akartam ezt az ismerkedést... mégis bele mentem. hogy miért azt nem tudom
2022. jún. 28. 16:00
 23/26 anonim ***** válasza:
Munkatársammal 1,5 éve tart ez minimális megszakításokkal. "Jól" bírjuk, talán már nincs is miért beszélnünk egymással. Kissé nehezen bírom, mert mégis csak szeretném, ha feloldanánk ezt a szemléletet.
2022. jún. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
23-as Konfliktus volt közted és a munkatársad között? Vagy mi volt? Mesélsz róla egy kicsit?
2022. jún. 28. 20:32
 25/26 anonim ***** válasza:
alakult ki (miattam). Ezért erőltetett a dolog. Azt mondta majd keres ha jónak látja, meg ha lessz hozzá kedve, meg ilyesmi" ez kb annyit jelent , hogy otulhetsz ha szoba allz veled.. nem tart egy szinten magaval
2022. júl. 1. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
25ös: kicsit nehezen értettem meg hogy mi akar az a szó lenni ez: "otulhetsz"= örűhetsz? vagy ez másik szó akart lenni?
2022. júl. 1. 06:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!