Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Allandó veszekedések a kutyuso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Allandó veszekedések a kutyusom miatt, miert nem erti meg?

Figyelt kérdés

Van egy kis termetű kutyám(5 éves). Mindenhova viszem magammal. És hát a barátom nem igazán örül ennek. nem akarja hogy bevigyem náluk a lakásba, mintha valami lepras lenne szegény úgy csinal. Nem engedi hogy beüljön az uj autójába, mintha bármi kárt okozna.

a minap is összekaptunk: sétálunk hazafele a tescobol (vett egy kis asztalt azt hozta a kezében) ő én es a kutyusom. Mivel meleg volt mondta hogy menjünk át a másik oldalra Mentünk utána, de mérges voltam rá. Pár 100 méterre lett volna zebra de ő inkabb ott ment át, és mondtam neki legalább a kutyára legyen már tekintettel. Erre teljesen kiborult...hogy mégis miféle tekintettel kéne lennie. Elmagyaráztam neki: hogy szegényt összezavarjuk ezzel hogy nem zebrán megyünk át es nem akarom hogy megtanulja hogy nem csak a zebran mehet át. Ezen jól összekaptunk mert hogy szerinte mégis mi baja lett ettől annak a kutyának..ő csak egy kutya nem tudatos lény. Mondtam neki Remélem hogy legalább gyerekét majd arra fogja tanítani hogy a zebrán közlekedjen. Szeretem de...


2022. jún. 28. 16:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
86%
ez most komoly, hogy itt komoly válaszok vannak egy beteg kérdésre? zebrán kell átvinni a kutyát? mia f...?
2022. jún. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
10es ez sok embernek nem normális
2022. jún. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Igen. Mert arra van tanítva es ha azt latja hogy ő átmehet bárhol sose tudni egyszer nem e fog átszaladni es elgázolják.
2022. jún. 28. 18:37
 14/21 anonim ***** válasza:
80%
"Nekem kutyusom mint a gyerekem" Akkor hasonló partnert kell keresni. Vagy a gyereked mellé engednél olyan férfit, aki így vélekedik róla mint a te párod?
2022. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
67%
basszus a kutya nem ember.
2022. jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
87%

Te miért nem érted meg, hogy ő teljesen másképp gondolkodik a kutyákról? A kutya (cica, béja, tengerimalac stb) társállat, családtag, ugyanolyan kardinális kérdés egy párkapcsolatban, mint a vallás, házasság, gyereknevelés. Ha ennyire nem vagytok összhangban, akkor kukázd a csávót, mert ez jobb nem lesz.

Nem azzal van a baj, hogy "nem kutyás", hanem hogy egyáltalán nem nyílt, érdeklődő. Aki elzárkózik, az fejlődni sem tud.



Továbbá: olvastam valahol, hogy amelyik kutya hajlamos rá, az már 25-28°C-ban is képes hőgutát kapni, az ennél melegebb idő viszont MINDEGYIK kutyára VESZÉLYES, visszafordíthatatlan károkat tud okozni a kutyák szervezetében. Tök jó, hogy ennyire bevonod az életedbe a kutyát, de ilyen qrva hőségben nem cincáljuk le, ha nem muszáj.

2022. jún. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
van kutyám. de nem gondolom, hogy csak a zebrán vihetem át.
2022. jún. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
89%

"Nem értitek, nekem a kutyusom mint a gyerekem."

Te egy igazi begolyosodott beteg ember vagy!

2022. jún. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
85%

Akkor keress olyan pasit, aki szereti a kutyákat.

Nem kellene ráerőszakolni a másikra.

2022. jún. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
89%
én szeretem a kutyákat, de ez beteg
2022. jún. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!