Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő erre nem válaszol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő erre nem válaszol, az mit jelentsen?

Figyelt kérdés

beszélgetünk neten, ismerkedés


mondja hogy jól tud főzni


írom, hogy szivesen ennék egy xy-t


ő azt is jól el tudja készíteni


erre én:


szivesen megkóstolnám, hogy leteszteljem


és erre nem válaszolt


akkor ez most mit jelentsen?

és mit tudok tenni, mit lépjek?


2022. jún. 29. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Nálam azt jelenti, hogy anyáddal főzess. Ezzel nem vagy előrébb.
2022. jún. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Túlragoztad a témát és az kimerült ennyiben. Gondolom megunta, hogy csak magad ismételgeted és nem volt új infó, amire reagálhat.
2022. jún. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, hogy milyen a csajnak a gondolkodásmódja.


Három ok jutott eszembe, amiért figyelmen kívül hagyhatta, legvalószínűbbtől a legvalószínűtlenebbig:


1. Szimplán nem tud mit mondani. Egy "Talán egy nap csinálok neked egyet :)" ígéretnek hangozhat, és lehet, hogy még nem biztos benne, hogy te vagy az igazi. Nem akar ígérgetni, de nem mer/tud kedvesen visszautasítani sem. Valaki egyszerűen nem tud témát terelni.


2. Ha olyan típus, akkor sértésnek is vehette, hogy tesztelni akarod. Mintha megkérdőjeleznéd, hogy tényleg jól el tudja-e készíteni.


3. Valójában nem tudja megcsinálni, csak próbált impresszív lenni. Van, aki ennyire socially awkward, hogy a legrosszabb dolog csúszik ki a száján, amikor pont hogy jó színben szeretne feltűnni.


Az se kizárt, hogy még nem volt ideje válaszolni, nem írtad hogy mióta nem írt.


Én a helyedben finoman elterelném a témát, és az alapján próbálnék finoman tapogatózni, hogy hogy állsz nála.

2022. jún. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3


köszi


szuper válasz, egy szuper intelligens személy vagy :)


egyetértek az 1.-es pontal


és külön tetszik, hogy kiemelted, hogy a legvalószínűbbtől, a legvalószínűtlenebbig



nagyon nagy piros pont, vagy zöld pont jár neked!

2022. jún. 29. 12:13
 5/9 A kérdező kommentje:

#1


mármint hogy, mivel nem vagyok előrébb?

2022. jún. 29. 12:14
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azzal nem vagy előrébb, hogy itt ismeretlenek elmondják, hogy NEKIK mi a bajuk ezzel. A valószínűsítgetős kérdező sem tudja, ennél a konkrét személynél mi a legvalószínűbb.


Olyan, mintha fájna a lábad, és megkérdeznéd, nekem mitől szokott fájni, mert akkor neked is biztos ugyanattól fáj.

2022. jún. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hozz fel más témát, lássuk meg, arra mit reagál.
2022. jún. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg az a baja, hogy nyomulós vagy.

Neten ismerkedtek, még csak nem is találkoztál vele és benyögöd, hogy megkóstolnád a főztjét…találkozás meg személyes ismeretség nélkül…

….hááát ok, a csaj figyelmen kívül hagyja, mert erre mégis mit mondjon, hisz még csak nem is látott.


…erre te tovább erőszakoskodsz, hogy de hogy ennél belőle… te tényleg nem érzed, hogy ez sok volt?

2022. jún. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nőként én úgy gondolnám, hogy 1. máris főzzek rád 2. Fel akarsz jönni a lakásomra, pedig még nem találkoztunk.

Én se válaszolnék.

2022. jún. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!