Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális dolog ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális dolog ezt így megemlíteni ezt egy nőnek?

Figyelt kérdés

Már 1 éve kapcsolatban vagyunk. Többször is felajánlottam, hogy kifizetem a saját részem, vagy azt hogy én meghívom öt erre-arra de mindig elutasította. Viszont most mondta, hogy én fogok fizetni. Ezt így nem tartom fair dolognak, mert ez így nekem másképp hangzott, mintha rákérdeznék hogy meghívhatom-e őt, és arra mond egy igent.

Amúgy elég sokszor problémázik a pénzen. Meghív valahova, és utána mindig elmondja, hogy az milyen sokba került neki. De megvan sértődve, ha azt mondom, hogy a szüleimnek is pénzbe kerül, ha itt alszik nálunk, ő egyszer nem hívott volna, hogy náluk aludjak, de amúgy voltam már náluk, csak aludni, nem aludtam ott.

De mikor egy rokonát, családtagját viszi valahova, akkor semmi sem probléma neki. Mikor azt hitték rólam, hogy beteg vagyok, akkor is mit csinált? Bulizott a haverjával.


2022. jún. 29. 17:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez így tényleg nem fér, olyan mintha tartoznál neki. Szerintem ez nem hangzik jól. Hagyd a fenébe.

Vagy ha nem is azért ne számíts semmi komolyabbat tőle. Legközelebb fizess te de hazafelé hozd ezt szóba. 1 éve ismered, ennek nem kellene már cikinek lenni. Ragaszkodj ahoz hogy felesben fizessetek ezentúl mert neked ez kellemetlen és kész.

2022. jún. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!