Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokra vihettem volna ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokra vihettem volna ha alájuk fekszem. Megbántam? Azóta nem sokra viszem?

Figyelt kérdés

Már a második lehetőséget szalasztom el, olyanra vihettem volna, amire most már belátom, hogy én önerőből sose vihetem. Gondoltam megy majd nekem nélkülük is, nem olyan lány vagyok. De valójában még be is jöttek külsőre, és a barátnőm szerint nekem is jót tenne a szex, mert az első szerelmem óta senkim sincs. Azt mondja balek vagyok. Most már én is elgondolkodom...

Azóta már gazdag lennék, és nem azért mert fizetnek érte, hanem olyan kapcsolatrendszert kaphattam volna ettől a két pasitól, ami vitt volna felfele.😔


2022. jún. 30. 09:31
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ezt se nő írta, hanem valami unatkozó kisfiú.
2022. jún. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez ilyen napi kamu "ribinek kéne menni" álcázott csajszi hiszti?

Nem túl kreatív.

2022. jún. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Én büszke vagyok rád, hogy nem tetted meg. Mondjuk az én szememben az emberi tartás, a barátokkal/családdal/párunkkal való igazán fontos emberi kapcsolatok sokkal fontosabbak, mint a karrier vagy a pénz. Amíg az alapszükségleteidet ki tudod elégíteni (tehát nincsenek anyagi gondjaid), addig sokkal boldogabb leszel a belső béke megtalálásával és a számodra fontos emberi kapcsolataiddal, mintsem a pénzeddel. A pénzeddel sose leszel igazán boldog, viszont pár jóbaráttal, családdal, és az élet apró örömeinek szeretetével tiéd a vegtelem boldogság :D
2022. jún. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Dehogy, pont, hogy a jelenlegi életem unom. Nem pénzről van szó amúgy, hanem karrierről.

Álommunkámmal foglalkozhattam volna.

Aki szerint ez kamu, azt nem értem miért mondja, de nem érdekel különösebben

2022. jún. 30. 10:00
 5/26 anonim ***** válasza:
30%

Nekem is vannak ilyenek nem is egy. Hogy utolag ugy éreztem inkább fekudtem volna le azért mert befuttatnak, támogatnak, kapcsolatrendszerekbe tesznek be, megalapozhattam volna a jövőm, de ehelyett állandoan szerelmi kapcsolatokban voltam, amikkel persze hogy nem haladtam sehova érdekeltségben.

Ingyenszex, aztan szakítás, semmiben nem segítettek, semmiben nem támogattak soha.


Neha én is elgondolkodom megéri e érzelmi alapon élni mert így 20 évek szállnak el ugy, hogy alig tudsz megélni, imádkozol hogy felvegyenek dolgozni vagy munkahelyet tudj váltani hogy protekcio nélkul bárhova is bekerülj, más meg még a fősulit plusz tanfolyamot is kifizetné, betenne jó helyekre is, kapcsolatrendszereid is lennének.


De nem, mert az erkölcsöd, normáid, becsületed nem engedi, és inkabb a majkrémes kenyér hó végén azzal akit szeretsz aztan igy azzal aki majd megcsal/elhagy vagy otthagy 2 gyerekkel.


Ha ezt tudom előre 18 éves koromtól nem a szerelmet kerestem volna évtizedeken át.

2022. jún. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

5. vagyok relatíve idős.

Nekem nem fizetődött ki az erkölcs, nem érte meg érzelmi kapcsolatokra feltenni az életem és sok évet a semmikre"

Persze vannak emlékeim élményeim milyen szép szerelem volt ez az, de ez engem nem segít ki. Utána meg sírás volt és nem csak az éveim tettem fel rá hanem a sok sok kihagyott lehetőséget is hogy ma jol éljek.

2022. jún. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Én is így érzek. Csak várok a szerelemre, ami nem is jön, és mennek az éveim. Két szék közül a földre.
2022. jún. 30. 10:07
 8/26 anonim ***** válasza:
31%

En kb 4 éveket voltam szerelmi kapcsolatban. Ha csak 2 férfit is számolsz az már majdnem 10 év.(mert közte mondjuk 1-2 egyedul voltál.)

Es elment 10 eved ugy a semmire, hogy azért 10 év alatt érdekkapcsolatokbol már karriered es házad lenne..

De még a tetejébe bőgsz is a szakítás miatt. Nemhogy semmid nincs de még fájdalmad is van.

És akkor ezt megismétled a következő 10 évben...

Kár hogy nem lehet tényleg egy kicsit a jövőbe látni.

2022. jún. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
*1-2 évet
2022. jún. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha nem vonzódtál volna hozzájuk azt mondanám, ne bánd.

De így, hogy még tetszettek is. Semmi értelme nem volt..

En is eddig csak olyanokkal voltam akik mellett semmire nem vittem. Eléggé sajnálom. Én összetenném a kezem, ha jönne olyan férfi akihez vonzódok és haladok is vele előre.

2022. jún. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!