Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik online nézegetik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik online nézegetik az exüket, crushukat,hogy mi történik velük, miért nem merik bejelölni vagy ráirni ? Vajon hány ember csinálja ezt ?

Figyelt kérdés
2022. jún. 30. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Minek?

Exek elmúltak, szóba sem kellene állni velük, az, hogy valaki néha ránéz teljesen átlagos, de erről neki (ás senkinek) nem kell tudni.

Online úgysem fog összejönni crush, ha meg hétköznap működik, akkor nem gond bejelölni.

2022. jún. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sajnos gyakran csinálom ezt. Van egy lány, akit több mint egy éve nem láttam, de totálisan szerelmes vagyok belé. Minden nap nézem a profilját, képtelen vagyok elfelejteni. Meg hát kíváncsi vagyok, hogy mi történik vele. Nincs hozzá bátorságom, hogy ráírjak. Teljesen az ellentéte vagyok, soha nem lennénk boldogok. Meg szerintem folyton a terhére lennék, visszahúznám mindenben, egy idő után úgyis szakítana velem. Így hát marad a folytonos vágyakozás és a szenvedés.:(
2022. jún. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!