Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elegem van belőled mondatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van belőled mondatom után, fog keresni vagy nem?

Figyelt kérdés

Szobahozta az exet, valami olyasmit mondott , hogy akkor maradt abba az eleteben a kalandozas amikor megismerte ot

En erre nagyon idegesen lettem, a tudat miatt is hogy fontos volt neki az a lany talan feltekeny lettem, es amugy is minek hozza szoba az exet mikozben velem beszelget "ismerkedik"? Nem a semmibol irta, hanem a kalandozasrol beszeltunk hogy regen milyen volt o, es kerdeztem mikor maradt abba es az volt a valasza amit irtam

Megirtam neki hogy elegem van beloled, de az a durva hogy eszre se vette hogy mi miatt irom ezt

Es annyit irt oke

Azota nem beszelunk en biztos hogy nem irok neki es nem tudom hogy o fog e. Talan eltuloztam en beszelni akarok vele ugyanugy de nagyon rossz erzes volt ez az egesz

Szerintetek fog keresni?


2022. júl. 1. 02:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Remélem, nem. Őszinte, még csak nem is tapintatlan választ kaptál egy általad forszírozott kérdésre. Több mint gyerekes kiverni a hisztit egy ilyenért. (Már ha nem kamu a sztori.)
2022. júl. 1. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%

Itt bizony te voltál a hunyó 100%-ban.


Ha jól vettem ki, neten ismerkedtetek, és leveleztetek.

Te forszíroztál egy témát valamiért, ami a múltjára vonatkozott, rákérdeztél, hogy valami mikor ért véget, és egyáltalán nem tapintatlan választ kaptál. Még csak nem is olyat, ami arra figyelmeztet, hogy nem zárta le az exével a kapcsolatát.


Ezt te reagáltad túl, nem is kicsit: bedobtál egy hisztit, amit nehéz másként értelmezni az ismerkedésnek ezen szakaszában. Esetleg meglepődnék, és rákérdeznék, hogy mi a fasz bajod van, de lehet, hogy én is azt mondanám, hogy "oké" (nekem is elegem van az elegemvanbelőledes kislányokból)


Akik már ebben a szakaszban ilyen problémások mint te, azokat én is leírnám.


Itt azért nem úgy hozta fel az exet, hogy jaj, a Rozika milyen aranyos volt hozzám, kinyalta még a fenekemet is, és a jelenlétedben nosztalgiázott egy sort, hanem beszéltetek a kalandozásokról és hogy mikor ért véget, amire nem dátummal, hanem egy új életszakasszal kezdetét mondta korrekt módon. Hogy ez mikor volt, és hogy az exével milyen régen szakított, ill. lezárta-e erre már nem is voltál kíváncsi, mert egyből jött a hiszti. Bakker, aki erre féltékeny, hogy volt valakinek exe, az hülye! Ennyi erővel csak szűz fiúkkal ismerkedj, de még ott sem lehetsz biztos abban, hogy később nem csal meg.


Te még nem vagy kész egy párkapcsolatra, inkább pszichológushoz járj!


Én tuti, hogy nem írnék rád, pedig normális vagyok.

2022. júl. 1. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
98%
Vannak bajok a toronyban.
2022. júl. 1. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Dehát te kérdezted. Khm. Most akkor mire volt ez a kiakadás? 😮

Csak én kamillázok ezen a kérdésen?


Amugy meg azt sem értem hogy aki kapcsolatot kezdene az hogy nem tudja alapbol hogy elotte is volt élete a pasinak vagy nőnek. Vagy azt hitted hogy előtted nem volt szerelmes? Vegyél példát azokról akik osszejottek egy komoly felelossegteljes pasival aki elvalt a felesegetol. Nyilvan a no aki osszejott vele tudta hogy az exfeleseggel is volt nagy szerelem plane ha lett ket vagy harom gyereke. De ha egy akkor is.


Szerinted ezek a pasik az emlékeiket kérdezve gyakran az exfeleséges emlékekkel tudnának szolgálni bizonyos kérdésekre. Te kifogtal egy pasit akitol kerdeztel egy olyan kerdest amire nyilvan ezt fogja írni. Te tetted magad ilyen helyzetbe es szamonkered a pasid hogy minek beszél az exéről 😄 Nyilván nagy volt a love az exevel ha a kalandozas se érdekelte. Ugye ezt a kérdést te sem gondoltad komolyan? 🤔

2022. júl. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%

Csak egy fokkal voltál enyhébb ennél a párbeszédnél:


- beszélj az exedről!

- volt exem, de már vége.

- elegem van belőled! (mert az exéről beszélt)


Kajakra mondom, tényleg komolyan, nem bántásból, neked pszichológusra van szükséged.

2022. júl. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

* Szerinted ezek a pasik az emlékeiket kérdezve nem az exfeleséges emlékekkel tudnának szolgálni bizonyos kérdésekre? Pláne akkor ha nagy volt a love.



Vannak olyanok akik nem akarnak tudni a parjuk exeirol na de ok nem is kerdeznek egyaltalan olyan kerdest, ami egyertelmuen nem a szingli let kerdesehez tartozik. Miert ha azt mondja hogy azert hagyta abba a kalandozast mert az x-edik szex utan volt egy fergeteges es beleszeretett a szexpartnerebe de nem lett belole semmi sajna attol jobban erezted volna magad? Vagy ha a kalandozasairol mesel? Ez a kerdes olyan kerdes mint mikor az eger talcan kinalja magat a macskanak tipusu.

2022. júl. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
És elvárod hogy keressen ezek után? 😮😄 Ez valami vicc?
2022. júl. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
91%
Van egy tippem, hogy ki az az egy, aki lepontozott mindenkit. (a kérdező) :D
2022. júl. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ertem
2022. júl. 3. 23:18
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Mit értesz? :D
2022. júl. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!