Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az hogy féltelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az hogy féltelek magamtól?

Figyelt kérdés
Én hiába kérdeztem hogy ezt miért irta de letiltott...
2022. júl. 4. 23:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem csak, hogy nem kellesz neki, de még annyira sem tisztel, hogy valami normális módot keressen a dolog lezárására. Ne keresd! Ilyen belesz*rós emberekkel nem szabad foglalkozni a saját érdekedben!
2022. júl. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pedig szinte sok mindenről beszélgettünk találkoztunk is és és még is ez lenne a vége?
2022. júl. 4. 23:36
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem és sajnálom, de ez a mondat egy átverés. Lehet, magának is hazudik, de ha eleg fontos lennel, akkor nem lebeszélni próbálná magat, hanem változtatni annak érdekében, hogy működjön.
2022. júl. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt már soha sem tudom meg h mi zajlódott le a fejében... Nagyon szépen köszönöm válaszod sokat segítettél :)
2022. júl. 4. 23:47
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen! Nem veszítettél mást, csak üres magyarázkodást. A tettek mindig többet mondanak.
2022. júl. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan szöveg, mikor valami idióta próbál nagyon komolynak hangzani és ezzel csajozni, mert látta a sorozatokban/filmekben. Ki kell röhögni és hagyni.


A másik eshetőség, mikor egy mentális beteg így próbál figyelmeztetni. Tudja hogyha beránt téged is, úgy végzed mint a többi áldozata, lelkileg megnyomorítva. Persze nagyon nem fogja meghatni, de ezzel mossa kezeit, hogy ő előre szólt.

2022. júl. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért mondta, hogy pozitív színben tűnjön fel a negatív tette, maga az elutasítás.

Avval, hogy letíltott neki nem kell tovább magyarázkodni, leszerelt téged. Szerintem ne bánd, mert nem egy erős jellem akár milyen jókat is beszéltetek. Nekem is volt ilyen fiú "barátom", nagyon szerettem, míg egy nap nem találkoztam egy közös fiú ismerőssel akivel szintén jóban voltam, ő elmondta, hogy ez a srác mindent elmondott rólam, bizalmas dolgokat, soha nem jerestem többet. Ezt csak azért írom, mert sokan nem úgy viselkednek velünk, mint a hátunk mögött, elnyeri a bizalmad, és elárul.

2022. júl. 5. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
csak egy ócska duma, olyan mint kb. a "te jobbat érdemelsz" stb..
2022. júl. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Tudja az illető, hogy van rossz tulajdonsága, amit nem tolerál a másik, nem jön be a másiknak. Emiatt inkább óvó szempontból mondja, hogy ne okozzon bajt a másiknak.
2022. júl. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Gyáva kimondani, hogy nem tetszel neki, nem vagy vonzó számára.

Hagyd a p**ba, lépj tovább.

2022. júl. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!