Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöjjek egy házamban lakó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek egy házamban lakó szomszéd csajjal?

Figyelt kérdés

Panelban élek. 2 emelettel alattam él egy fiatal csajszi, szőke, sovány, csinos nő. Nem sokat tudok róla, mert nem szoktunk beszélni, de bejön. Kicsit olyan magánakvaló nem szokott a lakókkal beszélni, (igaz én sem) olyan csendes típus. Azon gondolkodom hogyan lenne érdemes bepróbálkozni nála. Nem tudom belemenne az ismerkedésbe, de ha igen akkor hogyan oldjam meg titokban? Ebből jöhetek ki rosszul? 3 ötletem van rá:

1. Írok neki egy levelet és beteszem neki a postaládájába mint titkos hódolója.

2. Bekopogok hozzá és ha kinyitja beszélgetni kezdek vele, megkérezem lenne kedve velem ismerkedni.

3. Felkeresem messengeren és ha válaszol elhívom egy randira.

Valaki volt már így? Ha van más ötlet szívesen fogadom.

Valamint ha nyitott rám akkor hogyan kérdezzem meg, hogy szeretne szexelni velem?



2022. júl. 5. 07:05
A kérdező szavazást indított:
Próbáld ki, hátha sikerül összejönni a csajjal
Inkább ne tedd, mert rosszul jössz ki belőle
Máshogyan próbáld
20 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemistaként 4 évig laktam egy 10 emeletes panelben albiban a második emeleten. Láttam a lépcsőházban egy csajt sokszor jönni-menni, aki olyan "tetszős" tekintettel nézett rám (persze 100%-ban sosem lehet tudni, de nagy eséllyel igen), ezért őt a kapucsengőjükön lévő név alapján nagy nehezen kikerestem facebookon. Bejelöltem, azt mondtam feldobta őt az ajánlások között és dumcsizni kezdtünk. Aztán randira mentünk és összejöttünk. Amúgy csak pár hónapig voltunk együtt, de jó volt, mert ő pedig a 4. emeleten lakott pont a felettem lévő lakásban (mármint volt köztünk még egy emelet, de a felettem lévőben, értitek). Szóval könnyű volt talizni nagyon. Később se lett gázos, amikor szétmentünk, bennem nem volt semmi rossz érzés az irányába.
2022. júl. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább személyesen próbálkoznék be, ha random osszefutnek vele a lépcsőházban.
2022. júl. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés te is tetszel neki, vagy csak meglódult most a fantáziád.
2022. júl. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

"Valamint ha nyitott rám akkor hogyan kérdezzem meg, hogy szeretne szexelni velem?"

Ezt nem megkérdezni kell, hanem úgy alakítani. Erre egy lány sem szeret válaszolni, még ha úgy is gondolja!

2022. júl. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ritkán látom, nem tudom, hogy én tetszek neki. Nekem úgy tűnik mintha magányos lenne, hogy kéne neki egy pasi...
2022. júl. 5. 07:45
 6/20 anonim ***** válasza:
83%
Az utolsó sort nem is olvastam. Komolyan van egy lány, aki szimpatikus de nem is megismerni akarod hanem egyből levarrni? Komolyan ez a prioritás???
2022. júl. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Most mi a baj ezzel? Megismerném, randiznánk, kapcsolatot kialakítunk és ha ő is úgy érzi akkor miért ne. Persze nem csak ez az egyetlen célom higy megfektessem.
2022. júl. 5. 07:54
 8/20 anonim ***** válasza:
69%

Persze, miért ne? Egy hátulütője azért van a dolognak, ha vége is a viszonynak, továbbra is ott lesz az orrod előtt.

N

2022. júl. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Hat pedig nem azt olvastam, hogy annyira megfogott téged és nagyon aranyosnak tűnik, meg ismernéd, hanem azt, hogy jól néz ki, megdugnam, hogyan mondjam neki? Az egész kérdésből ez süt.
2022. júl. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem ismerem nagyon az igaz, mert keveset látom és nem szoktunk beszélgetni csak egy köszönés erejéig legfeljebb. Viszont szeretném megismerni (nem csak felszínesen), mert érdekel. Pont azért hogy megtudjam milyen személyiség.

Valaki ötletet tud nekem mondani hogyan?

2022. júl. 5. 08:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!