Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejöjjek egy házamban lakó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöjjek egy házamban lakó szomszéd csajjal?

Figyelt kérdés

Panelban élek. 2 emelettel alattam él egy fiatal csajszi, szőke, sovány, csinos nő. Nem sokat tudok róla, mert nem szoktunk beszélni, de bejön. Kicsit olyan magánakvaló nem szokott a lakókkal beszélni, (igaz én sem) olyan csendes típus. Azon gondolkodom hogyan lenne érdemes bepróbálkozni nála. Nem tudom belemenne az ismerkedésbe, de ha igen akkor hogyan oldjam meg titokban? Ebből jöhetek ki rosszul? 3 ötletem van rá:

1. Írok neki egy levelet és beteszem neki a postaládájába mint titkos hódolója.

2. Bekopogok hozzá és ha kinyitja beszélgetni kezdek vele, megkérezem lenne kedve velem ismerkedni.

3. Felkeresem messengeren és ha válaszol elhívom egy randira.

Valaki volt már így? Ha van más ötlet szívesen fogadom.

Valamint ha nyitott rám akkor hogyan kérdezzem meg, hogy szeretne szexelni velem?



2022. júl. 5. 07:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%

9. Leginkább az jön le az írásból, hogy ez egy kamaszsrác első, tapasztalatlan próbálkozásai.

4-es vagyok, én sem azt írtam neki, hogy fektesse meg rögtön, csak hogy ne kérdezzen ilyet tőle.

2022. júl. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
73%
Én a régi módszerek híve vagyok. Ráraksz a fejedre, egy kazettás magnót, benyomsz valami érzékien szerelmetes zeneszámot, odaállsz az ajtaja elé és addig bömbölteted míg ki nem jön.
2022. júl. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
62%
A 45 éves anyám hív nőket csajszinak..
2022. júl. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
76%

Egyiket se tedd.


1. Titkos levelet a szomszédnak? Az mégis mire jó?

2. Ne kopogj be hozzá ismerkedési szándékkal. Ijesztő!

3. Ne írj messengeren a szomszédnak, mert gáz, hogy élőben szólsz hozzá, mikor ott lakik.


Válts vele pár szót, mikor összefuttok a házban. Először semleges, aktuális témákról, és ha látod, hogy vevő rá, akkor beszélgethettek többet, és majd lesz valami. Vagy nem.

2022. júl. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
69%

"Valamint ha nyitott rám akkor hogyan kérdezzem meg, hogy szeretne szexelni velem?"


Jesszus! Sehogy! Ezzel csak azt éred el, hogy bujkálni fog előled a csaj és azt várja, mikor támadod le.

2022. júl. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Először csak beszélj vele valahol személyesen, ahol "véletlen" futtok össze.

Aztán ha úgy érzed, hogy kölcsönös a szimpátia, hívd el valahova.

2022. júl. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Azóta sikerül kiderítenem a nevét és megtudtam róla néhány információt. Facebookon pedig megkerestem hú találtam róla olyan képeket!

Jó ötlet lenne ráírni?

2022. júl. 5. 22:15
 18/20 anonim ***** válasza:
84%
Ha olyan képeket találtál róla akkor feltétlen.
2022. júl. 6. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szólítsad meg a liftben, ott beszélgess vele, csak előtte találd ki, mit fogsz mondani. De ha akár neked, akár neki vagy férje vagy gyereke, felejtsd el az egészet. Milyen csinos fiatal anyukák laknak ebben a házban. Ebből a kérdésből sok mindent megtudsz, ill. a rá adott válaszból.
2022. júl. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A liftbe vég véletlenül se kérdezd meg, szeretne-e szexelni, mert tökön rúg és szatírnak néz.

Am. barátnőmet egy liftben támadta meg egy pasi, de szerencsére a következő emelten megállt a lif, addig is az esernyővel ütötte. :D

2022. júl. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!