Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben szerintetek hogyan optimális a nyaralás költségeinek elosztása? Bővebben lent

Figyelt kérdés

A felállás: A lány még tanul, a fiú dolgozik(külföld, többet keres, mint a lány szülei ketten). Utazási költség, szállás, programokra értendő a kérdés.


Akik ilyen helyzetben vannak, hogyan beszéltétek meg a párotokkal? Nyilván fele-fele arány ilyenkor is úgy gondolom, programoknál meg lehet variálni ki mit fizet. Kíváncsi vagyok a véleményekre, mert megosztó vélemények vannk erről. Ez idáig nem mentem nyaralni exeimmel, így ebben nincs tapasztalat.



2022. júl. 5. 14:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én fizetem a sajátom és a párom dolgait, a szülők meg az övékét..

Programoknál szintén így. Ebből nem lehet vita,hiszen így senki sem tartozik senkinek és nem szabhatják mwg,hogy jajj ne menjünk ide vagy oda mert drága. Jönnek oké, nem jönnek az is oké

2022. júl. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Szülők nem jönnek nyaralni.*
2022. júl. 12. 18:57
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
A fiú fizet mindent. A punci pénzbe kerül. Újdonságot mondtam?
2022. júl. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nyaralás hol? Ketten kell eldönteni. Miből? Ketten kell eldönteni. Akinek több van, az lehet gáláns, és felajánlhat valamit, ami nem teher neki.
2022. júl. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mi lett végül, kérdező?
jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!