Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a pénzéhes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a pénzéhes?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival, 53 éves, elvált. (Még az is lehet, hogy nem..)

Mindenesetre nyilvánosan velem mutatkozni nem akart (egyáltalán nem vagyok csúnya - nem azért, mert csúnya lennék).

Nálam találkoztunk minden alkalommal.

Nálam ebédelt, fürdött, ivott, kávézott stb.


Szóvá tettem, hogy ha már engem soha nem lep meg semmivel, legalább a költségeimbe beszállhatna.. gondolom értitek mire gondolok, én is pénzért veszem az élelmiszert a boltban stb.

ÉS: letámadott, hogy ő azt gondolta én "nem vagyok ugyanaz a pénzéhes kis ribi mint minden más csaj, nagyot csalódott"


Én csak néztem, nem kommunikálok vele azóta, de még mindig írogat nekem, hogy "hogy vagy? stb. Hiányzol!"


Szerintetek?


2022. júl. 5. 14:44
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
97%
Jó nagy patkány. 32f
2022. júl. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
97%
Neki annak tűnsz, mert nem akarod a farka miatt ellátni.
2022. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
És még azt is írja, hogy nem érti miért tűntem el..... én nem akarok neki írni és magyarázkodni, mert olyan megalázónak érzem.
2022. júl. 5. 14:50
 4/40 anonim ***** válasza:
97%
Tiltsd le, sztdm egyértelmű
2022. júl. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
97%
Én azért írnék neki, hogy keressen másik eltartót, aztán tiltás a francba.
2022. júl. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Nem szegény, szerintem .

Több területen vállalkozása van. Építőipar, szállítmányozás, airbnb, gyümölcstermesztés stb.

2022. júl. 5. 14:55
 7/40 anonim ***** válasza:
98%

Komolyan ne vedd!

A pénzéhes ribizésével akarta elterelni a figyelmet arról, hogy ő egy micsoda ingyenélő, potyaleső, sóher hímringyó.

Ne állj többet szóba vele!

2022. júl. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
91%
Attól, hogy van pénze, még simán szereti, ha eltartják. A pénzesek a legsóherebbek.
2022. júl. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
38%
Te hány éves vagy?
2022. júl. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
96%
Egy gyökér. Valószínűleg váláskor meg lett sarcolva és most minden nő egy pénzéhes rib#nc.
2022. júl. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!