Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a pénzéhes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a pénzéhes?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival, 53 éves, elvált. (Még az is lehet, hogy nem..)

Mindenesetre nyilvánosan velem mutatkozni nem akart (egyáltalán nem vagyok csúnya - nem azért, mert csúnya lennék).

Nálam találkoztunk minden alkalommal.

Nálam ebédelt, fürdött, ivott, kávézott stb.


Szóvá tettem, hogy ha már engem soha nem lep meg semmivel, legalább a költségeimbe beszállhatna.. gondolom értitek mire gondolok, én is pénzért veszem az élelmiszert a boltban stb.

ÉS: letámadott, hogy ő azt gondolta én "nem vagyok ugyanaz a pénzéhes kis ribi mint minden más csaj, nagyot csalódott"


Én csak néztem, nem kommunikálok vele azóta, de még mindig írogat nekem, hogy "hogy vagy? stb. Hiányzol!"


Szerintetek?


2022. júl. 5. 14:44
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
96%
Ha jó nő vagy, miért állsz szóba ilyenekkel?
2022. júl. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Férfiként: Heló! Hol marad a kölcsönösség elve a részéről? Ott eszik/iszik/üdül nálad. Semmi olyan jelenséget nem mutat, hogy fel szeretne vállalni, vagy vannak komolyabban érzései irántad.
2022. júl. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
79%

Tipikus eset: 30-as évei közepén vagy bvégén lévő nő reménykedik abban, hogy majd ennek a pasasnak a komoly párja, felesége lehet.

A csajszi azt sem tudja van-e felesége a férfinak.

A férfi meg csak meg odajár dugogatni a felesége mellől, nem is gondol semmi többre.

2022. júl. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%

Miért jársz össze olyannal, akiről még a családi állapotát sem tudod?


"hogy vagy? stb. Hiányzol!" = Folytathatjuk a titkos találkákat kötöttségek nélkül?

(Érted: kötöttségek nélkül. Ebben az anyagiak is benne vannak. Vagyis inkább kívül. Nem volt szó összebútorozásról. Te fogadod őt az otthonodban. Tulajdonképpen igaza van. Ő nem akart többet, nem is volt többről szó)

2022. júl. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

Azért álltam szóba vele, mert szimpatikus volt, és nem tudtam, hogy ilyen.

Én meg jószívű vagyok, nagylelkű, naív, alapvetően jólelkű, nem tűnt fel.


Amikor megláttam az autót, amivel közlekedik, akkor esett le. Azt is próbálta kimagyarázni, hogy tartós bérlet (nem tudom ez mit jelent, de gondolom ez sem olcsó) hogy talán az én egész havi jövedelmem az autóbérlete költsége miközben nálam eszik, mosakszik, fagyizik, melegedik stb.

2022. júl. 5. 16:13
 16/40 A kérdező kommentje:

A problémám igazából az, hogy hiába tiltottam le, ha hív, ha SMS-t ír akkor megkapom.

Bárkit letiltasz, a telefon jelzi, hogy hívott és az üzenetet is megkapod.


Van a hívásátirányítás, de az minden bejövő hívásra vonatkozik, az nem jó nekem.

Számot cserélhetek, de mindenkinek a munkahelyemen, barátok, család stb. új számom van? Az sem jó.


A lakcímem tudja.



Mit csináljak, hogy magától úgy elmenjen, hogy biztosan tudjam többet egyáltalán nem keres?

2022. júl. 5. 16:19
 17/40 anonim ***** válasza:
84%
Az hülyeség, hogy tud hívni ha letiltod a számát, és sms-t sem kapsz.
2022. júl. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
81%

Igen, ha letiltod nem kapsz sms-t és hívni sem tud téged.

De felnőtt nő vagy. Nem tudod neki megmondani, hogy vége?

2022. júl. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
Minek foglalkozol ilyen vèn szarokkal? Jó, ha legalább 60 vagy, nem szóltam.
2022. júl. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell rá reagálni. Majd megunja.
2022. júl. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!