Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a pénzéhes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a pénzéhes?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival, 53 éves, elvált. (Még az is lehet, hogy nem..)

Mindenesetre nyilvánosan velem mutatkozni nem akart (egyáltalán nem vagyok csúnya - nem azért, mert csúnya lennék).

Nálam találkoztunk minden alkalommal.

Nálam ebédelt, fürdött, ivott, kávézott stb.


Szóvá tettem, hogy ha már engem soha nem lep meg semmivel, legalább a költségeimbe beszállhatna.. gondolom értitek mire gondolok, én is pénzért veszem az élelmiszert a boltban stb.

ÉS: letámadott, hogy ő azt gondolta én "nem vagyok ugyanaz a pénzéhes kis ribi mint minden más csaj, nagyot csalódott"


Én csak néztem, nem kommunikálok vele azóta, de még mindig írogat nekem, hogy "hogy vagy? stb. Hiányzol!"


Szerintetek?


2022. júl. 5. 14:44
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Ha letiltasz valakit, és hív vagy SMS-t küld, akkor nekem (Huawei telefon) egy optimizer mappába kerül, és a képernyőn jelzi, hogy "Blocked Call: 1" vagy "Blocked Message: 1" és ha rákattintok (kíváncsiságból úgy is rákattintok) akkor ott mutatja a telefonszámot/üzenetet.
2022. júl. 5. 16:38
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

#21

Igen. És? Nem foglalkozol vele.

2022. júl. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
85%

#21

Itt veled vannak komoly bajok.

2022. júl. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a kérdezőnek, nekem is volt egy exem akit letiltottam mindenhonnan mert zaklatott és bár nem csörgött ki, nem rezgett de diszkréten akkor is mutatta a telefon hogy keresett.


És igen, mikor napi 80 SMS jön akkor nehéz kibirni hogy ne nézd meg és írj vissza hogy takarodj már.

2022. júl. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
100%

#24

Könyörgöm, felnőtt emberek vagytok.

Nem tudtok egy kapcsolatot lezárni?

2022. júl. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
#25 szerinted az nem tud egy kapcsolatot lezarni akit frusztral hogy a másik nem hagyja békén? Nem az inkább aki zaklato smseket küld? Hát még a mi anyankat, nem? Nem kívánom neked hogy kerülj ilyen helyzetbe, de nem lenne ilyen nagy a szád ha megtapasztalnad milyen mikor egész nap fenyegető üzeneteket kapsz..
2022. júl. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:

Utolsónak igaza van!!


Hány olyan esetet hallunk hétről hétre, hogy féltékenységből vagy nem-tudom-miért bántalmazta, megölte az exét.

Mert nem enged el olyan könnyen! Bárcsak így lenne!

Nem szeretnék én lenni a következő a hírekben!

2022. júl. 5. 17:49
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

De fenyeget?

Nyilván hozzászokott, hogy palira vehet. Volt már, hogy kiraktad és visszafogadtad?

2022. júl. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

#26

Mégegyszer:

Felnőtt nő a kérdező.

És igen, azt állítom itt sajnáltatja magát, miközben képtelen egy kapcsolatot lezárni normálisan.

2022. júl. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Kérdező! Meg kell neki mondd, hogy menjen gyümölcsnek a yogobellába. Így pacekba. Aztán utána férfirokonoknak/barátoknak szólni, ha nem ért a szép szóból. Ha NAGYON nagy a baj, a Keserű Onesta telekhatáron, lakáson belül, a Kuzey GN-19 telekhatáron kívül (de MINDEN esetben az ide vonatkozó törvények szigorú betartása mellett) csodákra képes. Drasztikus, de ez a végső állomás legyen! Ha kulcsai vannak, akkor AZONNAL zárcsere.
2022. júl. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!