Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok a pénzéhes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a pénzéhes?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival, 53 éves, elvált. (Még az is lehet, hogy nem..)

Mindenesetre nyilvánosan velem mutatkozni nem akart (egyáltalán nem vagyok csúnya - nem azért, mert csúnya lennék).

Nálam találkoztunk minden alkalommal.

Nálam ebédelt, fürdött, ivott, kávézott stb.


Szóvá tettem, hogy ha már engem soha nem lep meg semmivel, legalább a költségeimbe beszállhatna.. gondolom értitek mire gondolok, én is pénzért veszem az élelmiszert a boltban stb.

ÉS: letámadott, hogy ő azt gondolta én "nem vagyok ugyanaz a pénzéhes kis ribi mint minden más csaj, nagyot csalódott"


Én csak néztem, nem kommunikálok vele azóta, de még mindig írogat nekem, hogy "hogy vagy? stb. Hiányzol!"


Szerintetek?


2022. júl. 5. 14:44
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%
#29 jó, akadj bele egy zaklatoba és majd megtudod
2022. júl. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
82%

Leírta, hogy nem tudja megállni, hogy meg ne nézze a letiltott sms-eket. Az egész sztori tini kategóriába való.

Amúgy sajnálom a kérdezőt, hogy ennyire akarat gyenge.

2022. júl. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a kérdések ilyen incelek által írt reklámok a senkinek se kellő pasikról? Tegnap a 120 kilós zsírdisznóért vekengett egy "nő" és tartotta magát kövérnek 65 kilóval hogy jaj, nem felel meg ennek a csodalénynek, most meg egy öreg fószerért van oda valaki és még pénzeli is 🤦🤡
2022. júl. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
100%

Senkije nem vagy, a legegyszerűbb ebből kilépni. Tíltás, törlés, és nem kell nézegetni a letíltott üzeneteket. Közeli hozzátartozóm átment egy zaklatásos procedúrán, neki sikerült, neked miért nem? Addig fog írni amíg te reagálsz, próbáld ki, és tartsd is be.


Visszatérve az eredeti kérdésre, a határokat mindig meg kell húzni. De hát, sokan belemennek egy akárminek nevezett kapcsolatba, amitől többet remélnek. Ezért szívüket-lelküket-testüket beleteszik, de nem veszik a fáradtságot, hogy kicsit utána nézzenek annak akivel kapcsolatban vannak. Azt tudja a kerdező, hogy a pasinak jól menő vállalkozása van, de azt már nem tudja, hogy ténylegesen el van-e válva, vagy csak szinészkedik, ugye nem vállalta fel nyilvánosan.

Ki is a pénzéhes itt? (Ettől függetlenül a pasi egy sóher.)

2022. júl. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

Azt, hogy vállalkozó tudom. Azt hogy jól menő vállalkozó nem tudom. Ő mindig panaszkodott, hogy milyen mínuszban van itt-ott, mennyire nem megy ez-az. Én ezt nem tudtam, és őszintén nem is érdekel.


Ahhoz, hogy valaki esetenként meglepje a párját valamivel, pl. egy ebéd, jól menő vállalkozónak kell lenni?

2022. júl. 6. 15:11
 36/40 A kérdező kommentje:

nem veszik a fáradtságot, hogy kicsit utána nézzenek annak akivel kapcsolatban vannak


Mégis hogyan?

FB-ja tiltva, senki nem láthatja- név alapján nem található, vidéken lakik, nekem ott közel-távol ismerősöm nincs, hogyan is nézzen utána?

2022. júl. 6. 15:18
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
36. Már megkaptad a választ. Nem vagy pénzéhes. Ő meg nem okés. Máskor jobban figyelj kivel ismerkedsz. Téma lezárva.
2022. júl. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
68%

Kedves Kérdező!!! Hagy meséljem el életem legfurább barátnő jelöltjét. Hírtelen lett sok pénze. És ő mindig azt írta, hogy nem érdekli a pénz,szerelem egészség fontosabb (elvesztett egy babát exe nem tudta feldolgozni és elhagyta -ezt még kifejtem).

Szóval azt mondta a pénz nem érdekli,meg neki csak arra kell,hogy édesanyjával aki normál anyagi helyzetü és apróbb betegségei vannak, welnesezzen minden hónapban. Ja segéd tanítónő volt szlovákiában,mellékesen magas szinten álló mlm ügynök. Naponta megtette a Kassa-Miskolc távot akkor még nem volt autópálya. Kpre vett kint egy olyan autót amihez hasonlót én részletre tudtam megvenni. Na igen Miskolcra járt a barátnőivel(alacsonyabb szintü mlm ügynökök) kávézni üzletelni. Na elkanyarodtam. Ha hajlandó volt velem randizni,mindig drága kávéházba ahol állandóan én fizettem. Megmondom akkor nem az én pénztárcámhoz igazodtak az árak. De neki az ő bevételéhez képest ez semmiség volt.

Tehát a milliomos pasid szemében gombok miatt hisztizel.

De en nekem is ugyanyúgy nagy kiadás lenne mint neked. Sajnosnos nekünk pór népbek spórolni kell.

2022. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:

Ha gombok miatt hisztiznék, 1. sosem támadott volna le, hogy pénzéhes vagy


2.

Ő maga is sokkalta az uszodában egy óra parkolási díjat (350ft/óra, inkább előtt kiállt a parkolóból a 60. perc előtt) hogy megmaradjon az egyórás ingyenes parkolási díjban


Gombok?

2022. júl. 9. 21:21
 40/40 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo,a pasas egy pofatlan verszivo.

Nem vagy szeretetszolgalat,h ellasd etellel.


Maskor etterembe talalkozz a kovetkezo ferfival. Ne hivd fel magadhoz

2022. júl. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!