Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan kellene fizetnem?

Figyelt kérdés
Sziasztok, barátnőmmel szét mentünk úgy voltam vele mivel egyikünknek sincs hová menni így kihuztunk még 2honapot együtt és mondtam majd én elmegyek. Azonban most 10-en az albérlet felét kéri mivel itt laktam.
2022. júl. 6. 00:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most nem vágom. Kié a lakás? Eddig ki fizette az albérletet?
2022. júl. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Albérlet együtt költöztünk együtt fizetünk kauciót és egy kasszan voltunk.
2022. júl. 6. 01:12
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Elég jogos, ha már nem vagytok egy kasszán.
2022. júl. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Hát ha az előző hónapban ott laktatok együtt, és most annak a hónapnak a havidíját kell kicsengetni, akkor igen, jogosan kéri a felét.

Ha a következő hónapra kell már fizetni, és te már nem fogsz ott lakni, akkor viszont már nem jogos.

2022. júl. 6. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

"albérlet felét kéri mivel itt laktam."


Szerinted ezen mi nem egyértelműen jogos?

2022. júl. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Pontosan mi a kérdés? Azt szeretné, ha a jövőben is fizetnéd a lakhatása felét, avagy ez az előző hónapi lakbér?
2022. júl. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Noren1989 ***** válasza:
21%
Ne bàzz, ti utólag fizetitek az albérleti díjat? Mert nekem úgy rémlik, h az előre elkérős, szóval jó eséllyel màr a júliusi lakhatàsodat fizetnéd ki...
2022. júl. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
Át akar vágni a csaj. A lakbért előre szokás fizetni, tehát már a következő hónapot fizetnéd, amikor nem fogsz ott lakni.
2022. júl. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Ott laktál, tehát fizetned kell. Már csak azéet is, mert rontottad a levegőjét.
2022. júl. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
Egyöntetűen jogosan kéri a fél hónapot, hiszen magad írod, hogy akkor még (szerinte) ott laktál és ezt nem cáfolod a kérdésedben.
2022. júl. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!