Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem reagál normálisan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem reagál normálisan a párom arra, ha pozitív véleményt mondok róla?

Figyelt kérdés

A páromnak (23f) gyakran bókolok, dicsérem őt. Ha a kinézettel kapcsolatos, sosem reagál normálisan, nem értékeli, vagy nem azt látom, hogy jól esik neki, hanem elhülyéskedi, vagy mond rá valami baromságot. Például, amikor küldtem neki egy snapet, hogy egy bizonyos képen milyen jól néz ki és mennyire büszke vagyok rá, az volt a reakciója, hogy "olyan a hajam mint xynak". Egy idő után ez már frusztráló és hiába kérdezem tőle, nem ad választ, szóval tőletek kérdezem.

Köszönöm. 23/l


2022. júl. 6. 11:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nő vagyok, nagyjából ugyanezt csinálom, mert hiába dicsér minden nap a párom már 7 éve, annyira zavarba jövök tőle, hogy mindig valami poénnal ütöm el. Pl. mikor azt mondja, hogy te vagy a legszebb, arra általában olyasmit válaszolok nevetve, hogy "tudom, világszépe vagyok, főleg reggel kócosan!" 😀
2022. júl. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Tehát ettől függetlenül lehetséges, hogy értékeli? Nem hiszem, hogy nagyon hozzá van ehhez szokva, nem olyan családban nőtt fel. De még nem tudtam megfejteni a három év alatt, amióta együtt vagyunk.
2022. júl. 6. 11:45
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Talán már unja.
2022. júl. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem kisebbségi komplexusa lehet. Nem hiszi el/soha nem dicsérték gyerekkorában.
2022. júl. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok nőben. A gyerekkorom miatt semmi önbizalmam nincs, így nehezen tudok mit kezdeni a bókokkal. Vagy elviccelem, vagy zavarba jövök, vagy azt hiszem, hogy csak ugrat az illető és ilyenkor még idegesít is ez a dolog.


Az is lehet, hogy a párodnak olyan tulajdonságait dicséred, amiket ő nem tart fontosnak, vagy csak simán magától is tudja, hogy jó ezekben így nem igényli a dicséretet.

2022. júl. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok ismét.


Azért, azt is tegyük hozzá, hogy a férfiak nem nagyon vannak hozzászokva a dicséretekhez, így ők talán még nehezebben tudják kezelni. Kevés nőt ismerek, aki dicsérné a párját, bár ez fordítva is így van.

Nekem pl. a párom mindig azt mondja, hogy óriási szerencséje van, mert sokkal jobb nő vagyok, mint amilyen férfi ő, de én ezt nem így látom, szerintem én is nagyon szerencsés vagyok, hogy benne találtam meg életem párját.


A legtöbb ember önbizalomhiányos és nehezen tudja befogadni a szeretetet/dicséretet. Legtöbbünkben gyerekkortól fogva kódolva van az, hogy csak a hibákat látjuk. Főleg azok, akik (mint pl. én is) gyerekként csak kritikát kaptak a szülőktől. Nekünk pl. anyánk mindig azt hajtogatta, hogy mások mennyivel jobban tanulnak, mint mi, ettől állandóan szarul éreztem magam. Ha pedig abban nősz fel, hogy folyton szarul érzed magad, a jót is nehezen tudod befogadni, mert nem vagy hozzászokva. És akkor apámról még nem is ejtettem szót, aki állandóan csúfolt és amikor elsírtam magam, röhögött.

2022. júl. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Ezért sem kéne kisfiúval összejönni. Aztán idejársz sírni hogy még egy egyszerű élethelyzetet sem tud kezelni. Szánalmas hogy a párodnak nevezed.
2022. júl. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%

Nincs szüksége bókokra.

Másfajta elismerések esnének jol neki.

A férfiak amugy is mások mint a nők.

2022. júl. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak nem tudja hogy reagáljon. Mondd neki mikor elkezdhablatyolni hogy csak köszönje meg és annyi
2022. júl. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Hát, a hármas és hetes nem igazán érdekel. Sertés rajtam nem fog.


A többieknek köszönöm.

2022. júl. 6. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!