Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rajtam kívül vannak még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtam kívül vannak még olyanok, akik szerint nem szintek alapján kell társat keresni, hanem hogyha az egyik fél kisebb szinten van, akkor arra kéne törekedni, hogy felhúzzák egymást, magyarán szeretni és kitartani egymás mellett?

Figyelt kérdés

2022. júl. 6. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyakoris inceleken kívül senkit nem érdekelnek a "szintek". Én itt olvastam először ezt a baromságot.
2022. júl. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1 Úgy veszem észre, hogy nem csak inceleknél téma, hanem neveltetés is. Például néha a csajokat arra nevelik, hogy felfele válasszanak, mert csak úgy tudnak felnézni a másikra. Ez baromság és egy avitt nézet. Annyi minden miatt fellehet nézni a másikra, hogy eltörpül ez a fel-le a szint nézet. Nem lehet felnézni valakire, mert a csajnak van diplomája a férfinak meg nincs, csajnak magasabb státuszú munkája van a férfinak alacsonyabb? Dehogynem! Személyiség is mindig is a legfontosabb, ezért se értem miért szinteznek, amikor ez tévútra vezet. Mindig azok az emberek a legsikeresebbek akik jó kapcsolatokban élnek, mert együtt építkeznek, mivel az ember társaslény és szeretetre vágyik.
2022. júl. 6. 18:04
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Kitalálom! Téged kéne "felhúzni", mert jóval magad feletti nőre fáj a fogad.
2022. júl. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogok egy nálam ostobabb emberrel összeállni. Miért? Mert cikinek tartom, ha valaki nem tájékozott. Ha valakit szánalmasnak tartok, ahhoz nem tudok vonzodni. Érzed már, hogy hol és hogyan zárul be a kor?

Nem szintek vannak, olyan társat válassz, aki HASONLÓ hozzad.

2022. júl. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
En akárhányszor húztam fel vkit annyiszor dobtak el.mint használt rongyot köszönöm nelkul.
2022. júl. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszek a szintekben, VISZONT gyakorin sokat ajánlgatom az inceleknek. Hogy miért? Azért, hogy kicsit képbe kerüljenek az irreális elvárásaikkal. Hogy arra, hogy 46 éves szűzként megvan a teljes fogazata, nem érdemel egy 20 éves tinilányt. Pláne nincs joga sértegetni a többi nőt, aki volt olyan pofátlan, hogy megöregedett, két gyerek után nem az incel vágyálmok netovábbja. Plusz, hogy realizálják, hogy jogos, ha ez a 20 éves tinilány válogat a kortársai között és az inceleknek nem jár tőlük szánalomszex.
2022. júl. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%

Tapasztalat(tudom cimeres ökör vagyok) sok lányt felhúztam feltolltam. Értsd úgy lehet eleve magasabb szinten voltak mint én,csak nem volt önbizalmuk, rossz életszakaszban volt úgy jöttünk jöttünk össze.

Lényeg a "vállamra állva" magasabb szintre léptek.

2022. júl. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Anyagi vagy szellemi szint? Nem mindegy szerintem.


Anyagi lényegtelen, de közel azonos szellemi szint elengedhetetlen.

2022. júl. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokfajta szint van. Az életben nem mondjuk ki de kasztrendszerben élünk , kinézet, tanultság, pénz, munka..
2022. júl. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kasztrendszer csak a fejekben létezik. Nem véletlen, hogy az emberek többségének a kommunizmus vonzó. Igaz balul sült el és a földi poklot hozta el, de úgy érzem új kommunizmus felé haladunk, ami már nem lövész árkokat, táborokat fog elhozni, hanem igazságosabb elosztást, kevesebb munkát és alapjövedelmet. Egy olyan mesterséges intelligencián dolgoznak ami kiszámítja majd mekkora legyen az újraelosztás mértéke, ha ez megtörténik emberibb világban fogunk élni, ahol mindenki felső középosztály szinten fog élni, ahol már kinevetik a kasztosodást. De enélkül se kell kasztokban gondolkdni.
2022. júl. 6. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!