Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban egyedül lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban egyedül lenni bűn?

Figyelt kérdés

30+kategória.

Új kapcsolatban még inkább szeretnek a párok sülve főve együtt lenni, de én nem ezt látom magamon. Már ha arra gondolok hogy telefonon beszélni kell fél napokat, totál rosszul vagyok. Attól is ha beszélgetni kell. Képtelen feltett kérdésekre normálisan válaszolni. Teljesen lefoglal. Csinálnék bármi mást az üres beszélgetések helyett. Idegesít. Magam részéről teljesen elég lenne ha napközben beszélünk két percet hogy kivel mi van és tegyük is le. A többi csak üres locsogás, és azt nem szeretem. Telefonálni is gyűlölök. Ha vele vagyok, akkor is csak zavar többnyire. Sose vagyok egyedül, ettől meg csak feszült leszek, de inkább ideges. Szexelni abszolút nincs kedvem, soha nem kezdeményezek. El is utasítom legtöbbször, pedig előtte teljesen más szexuális életem volt. Ilyen téren más voltam, sokkal de sokkal aktívabb, kezdeményezőbb. Más kapcsolatban ez a szex mennyiség nekem két napi volt, mint amióta mi együtt vagyunk és amennyit mi együtt voltunk. Úgy érzem, hogy neki sokkal több igénye van rám mint neki rá, és nem érti meg hogy van amikor az ember lenne egyedül is. Magamat se értem, hogy mi zajlik le bennem, amiért ennyire elutasító vagyok vele.


2022. júl. 7. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy akkor párkapcsolatban?
2022. júl. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért vagy ennyire elutasító vele, mert nem vonzódsz hozzá valójában. Ideje beismerni végre.
2022. júl. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kétségbeesve keresem Nórikát ***** válasza:
100%

Minek vagy vele?

Merül fel a kérdés..

2022. júl. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked való/ most nincs kedved komoly kapcsolathoz, mert most lettél túl egy kapcsolaton pl.
2022. júl. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért van ez, mert nem akarsz vele venni, őt személy szerint nem szeretnéd párodnak. Nem szereted, nem vonzódsz hozzá, semmi párkapcsolati dolgot nem akarsz vele.
2022. júl. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én képtelen lennék sülve-főve együtt lenni, fél napokat telefonálni, mindent együtt csinálni, semmitmondó témákról csacsogni egymás távollétében telefonon vagy chaten. Van igényem egyedüllétre, külön töltött időre, időre a barátaimmal amikor csak rájuk fókuszálok - és ez mind rendben is van! Hasonló párral még csak kompromisszumot sem kell ebben kötni, mi is így vagyunk.

Viszont! Az, hogy ennyire elutasító vagy vele, szerinted hülyeségeket beszél, nem kívánod, idegesít.. Nyilván nem szereted, nem tiszteled, nem vonzódsz hozzá, 30+ évesen már illene magadat ennyire ismerni. Tök feleslegesen húzod mindkettőtök idejét, ebből soha nem lesz boldog kapcsolat.

2022. júl. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme tovább együtt maradni, de azért elmehetnél néhány beszélgetésre (1-2 nem elég!) pszichológushoz.
2022. júl. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!