Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem mi van velem... mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem mi van velem... mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt egy 3,5 éves kapcsolatom, amiben úgy éreztem boldogtalan voltam...nem foglalkozott velem eleget a párom, de a céljaink közösek voltak. Viszont kiderült, hogy vonzódik az idősebb nőkhöz és ezt mellettem is "űzte" (tetlegességig elméletileg nem fajult a dolog, csak intim képeket kunyizott facebookon).

Elhagytam..

Most van egy párom 1 éve, a kezdeti felhőtlen boldogság után mostanság kezdem észre venni mennyire különbözünk. Ő csak akkor akar majd eljegyezni valakit(vagy engem) ha majd már lesz háza (jelenlegi helyzetben előre láthatólag az legalább 10 év).. gyerekvállalás szintén. Nem egy családcebtrikus ember, borzasztóan fontosak neki a haverok és a piálás. Én meg egy olvasgatós munkamániás vagyok, de ettől függetlenül szeretek bulizni.

Lényeg a lényeg, mostanság egyre boldogtalanabbnak érzem magam, a munkába temetkezem... úgy érzem az előző kapcsolatban talán boldogabb is voltam mert tudtam, hogy azonosak a céljaink és hogy az exem sosem sajnált rám se pénzt se időt. Ellentétben a jelenlegi párommal akivel ha vesz esetleg egy kg kenyeret azt is felesbe kikell fizetnem, még akkor is ha amúgy én nem eszek belőle max 1 szeletet. Nagyon ritkán kapok tőle bármit is, ha kapom azt is úgy hogy hetekkel előre pezzegetem hogy szülinapom lesz vagy névnapom. És akkor is próbál minnél olcsóbb dolgokkal letudni. Tudom a szándék számít, de egyáltalán nem figyel arra hogy mit szeretek és mire vágyok. Egyszer megjegyeztem ezt és hatalmas balhé kerekedett belőle amire az volt a válasza végül, hogy ő nem jó az ilyesmikben.

Én meglepi bulit csináltam neki, meg elég extra ajándékkal leptem meg amit tudom, hogy ő nem vett volna meg magának...

Ő 3x annyit keres mint én, még sem kapok még csak egy kulcstartót sem úgy hogy "ó erről te jutottál eszembe" ...

Tudom butaság... de nekem ezek fontosak lennének.

Plusz ugye a pénz téma, nem kell hogy eltartson...de az én 200 ezre fizetésem eltörpül az ő 800 ezre mellett és még egy vacsira sem hív meg, csak akkor ha úgy megyünk el valahova ha előtte mondom, hogy most nekem ilyenekre nincs felesleges pénzem. De már vacsizni se megyünk mert fél, hogy neki kell állnia az én részem is holott én nagyon sokszor meghívtam őt vacsira, italokra stb.

Nemtudom mit tegyek... Borzasztóan érzem magam.

Egyetemre járok, dolgozok teljes állásban.

Ő homeofficeban van, alszik ha nincs munka... én lejárom a lábam 200 ezerért.

Van bennem egy kis irigység is... de nemtudok mit tenni..

Mit tanácsoltok?

L25 F27


2022. júl. 9. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt tanácsolom, hogy lényeges dolgokban nem értitek meg egymás, ami lehetetlenné teszi egy tartós (állandó) kapcsolat kialakítását. Mindig civakodnátok, tehát szakíts, mielőtt tönkre tennéd magad lelkivilágát.

Ffi.

2022. júl. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el, amit írtál és belátod, hogy ezt a fajankót el kell hagyni...te csak mindenes háztartási cikk leszel neki mindig is és javítani kell, lecserél, ez tuti.

Lépj tovább, ennél még a "villanyos barát" is jobb party;)

2022. júl. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy még vele?
2022. júl. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!