Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elutasította a közeledésemet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasította a közeledésemet, de mégse tartja a távolságot. Most akkor mi van?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit elhívtam pár hónapja randizni, de zavaros körülmények miatt lemondta. Ezt tudomásul vettem.

A lakótársam összeköltözik a barátnőjével, így megüresedett egy hely az albérletben, ahol lakok, így elkezdtem keresni az ismeretségi körömben olyan valakit, aki épp költözne/kiadó szobát keres. Ki is raktam egy posztot, amire ez a bizonyos lány írt privátban, hogy őt érdekelné. Ezen teljesen meglepődtem, úgy gondoltam ilyen esetben, ha egy lány elutasít, tartja a tisztes távolságot, az meg, hogy még ide is költözne...teljesen összezavarodtam. Egyelőre azt írtam neki, hogy most van valaki, aki előbb írt mint ő, de visszajelzek neki, amennyiben mégse kell neki.

Nem tudom jó ötlet lenne, hogy beköltözzön, úgy hogy még érzek iránta, de neki nem kellettem.


2022. júl. 10. 10:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy a lánnyal azóta (elutasítás óta) beszéltünk, szóval jóban vagyunk.
2022. júl. 10. 10:57
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lakás kell neki, nem te, ezt jó ha most tudatosítod. Ha érzelmeid vannak én nem költöznék vele össze.
2022. júl. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lesz cink , ha majd összeköltözik nálad a fiúval aki bejön neki
2022. júl. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lakás kell neki
2022. júl. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sejtem mi van a fejedben. Vagyis az enyémben ez lenne, bár én csaj vagyok, valószínűleg túlmisztifikálom a dolgokat..:D Szóval megfordult a fejedben, hogy igent mondasz neki, hadd költözzön oda, aztán hátha szép lassan alakul a dolog és mégis be tudod “fűzni” és talán összejöttök? Én tuti agyalnék ezen, de szerintem ez nagyon nem jó ötlet, mivel te érzel iránta. Ő meg nem. Mindennap látnád, de nem történne semmi, mert ő nem akar tőled semmit. Felemésztene egy idő után. Hát még ha esetleg bepasizik és majd felviszi hozzátok.. Azt lesz csak igazán szar végignézni. Ne szívasd magad. De persze te döntesz.
2022. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!