Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bűn, ha ez a kettősség kialaku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűn, ha ez a kettősség kialakult bennem?

Figyelt kérdés

Szóval élek egy stabil, kicsit házasságszerű párkapcsolatot, ahol együtt élek a barátnőmmel egy nemrég felújított házban. Szép, jó, szeretjük egymást.


24 éves vagyok.

Viszont:

Nekem hiányoznak az ismeretlen helyeken átbulizott éjszakák, a romantikus, őrült csajozások, ahol Isten tudja milyen város milyen híres részénél sétálgatok épp egy szimpatikus sziporkázó lánykával, akit lehet soha többé nem látok, de lehet, hogy egy életre ismerni fogom. És folyamatosan szervezhetem le az újabbnál újabb randikat, bulikat más és más (lehetőleg normális) csajokkal. És megismerhetek olyan városokat, városrészeket, hangulatokat, az országban, amiket amúgy nem. Mert egy helynek is van hangulata, mondjuk amikor egerben buliznak az egyetemisták, meg a magukat velük egy szintre képzelő gimisek, meg nyáron a balaton. Sorolhatnám.


Helyette meg itt van egy anyagilag stabil és biztonságos, de lassan kiégető szelíd házasságszerű párkapcsolatom, amit már 3 éve folytatok, és igazából annyira ide költöztem már, hogy nem is tudom elképzelni az életem egy albérletben például.


2015. ápr. 25. 03:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Hónapok óta nem mozdultam ki, pedig én nem ilyen vagyok, mert a páromnak soha semmi nem tetszik, a pénzünkből meg mindig a lakásba veszünk valamit.
2015. ápr. 25. 03:49
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem akarom a párkapcsolatomat pocskondiázni, mivel nagyon szarok voltak a családi körülményeim, ide menekültem, és itt megtaláltam az otthon melegét Nála, de nem egy bulizós alkat, és nem nagyon tudok mellette új embereket megismerni.
2015. ápr. 25. 03:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Suljon ki a szemed ha el akarod dobni a jot.
2015. ápr. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A problémádat értem, és megértem.

A helyzet az, hogy egyrészt felismerted már a párkapcsolat előnyeit, főleg azért mert működik, de még fiatal vagy nagyon és hajt a véred is. Az ember fejlődésében vannak átmeneti fázisok ez az.

A jó hír, hogy ez idővel el fog múlni, a rossz, hogy 35-40 között vissza fog térni, de legkésőbb a "kapuzárási pánik" keretében.

Mit tudsz csinálni ezzel? Átvészelni, csak! Méghozzá úgy, hogy a kecske is megmaradjon, és a káposzta is jóllakjon :DDDDD (fordítva viccesebb a mondás :D)

Tömören és egyszerűen: kezd megjönni az eszed, még van a tomboló srácból egy jó adag benned, de már kezdesz párkapcsolatra alkalmas érettségű lenni. A rossz hír, hogy rá fogsz jönni idővel, hogy mekkora álszent baromság ez az egész, álságos, és kisajátítós, és tulajdon vagy pórázzal a nyakadon, és fellázadsz majd jó hosszú idő múlva.

És akkor majd hiába mondod el a srácoknak, hogy figyi, sz-r lesz a palacsintában, nem fogják neked elhinni :DDDD (ahogy nekem, miquel felhasználónak, meg a többinek sem hiszik el :D)


Először is a párkapcsolat nem jelenthet börtönt semmilyen szinten, mert ha börtönnek érzed, idővel biztosan győz a biológia. Ha nem most, érett férfikorodban biztosan. (hidd el tudom!) Keresd meg az arany középutat!!!! Attól, hogy kapcsolatban vagy lehet bulizni, bowlingozni, ökörködni, sőt KELL IS! Nem lehet otthon kotlani, kell "barátnő mentes szabadidő". Tessék kimozdulni, lehet menni haverokkal sörözni, bulizni, stb... Annyi, hogy ne csald meg. Kis flört belefér. De "discobaleset" alapból nem fér bele!


Ha mindenképpen csajozni akarsz fogd vissza magadat. Ez az egy kompromisszum maradjon meg, ezt tiltsd le, a többi mehet.

Ez ügyben (csajok) több út áll előtted! A: letiltod ezt a funkciódat! (ildomos!) B: korrekt úton jársz és ezt átbeszéled a barátnőddel. Azt, hogy olykor eljársz és fiatal srác életet élsz és a barátaiddal olykor kimozdulsz arról elég tájékoztatni, neki is, neked is kell saját társasággal szabadidő. A csajozás rész megemlítését ha a megteszed orosz rulettet játszol 5 golyóval. 98%, hogy bukta. Ezt csak saját felelősségre. Ehhez kiba. egyenes jellemnek kell lenni, és úgy is k. nehéz beszélgetés lesz, szinte biztos buktával. (viszont ha ez részéről rendben van, bejön a 2% azonnal kérd meg a kezét, és nem vicc.) C: teszel arra ki mit mond, erre a kommentre is, és belecsapsz a lecsóba. Mész partizni, és ha olykor elsül a fegyver nem szólsz.

Na most ez azon felül, hogy nem korrekt (rohadtul nem az), még megmagyarázni sem tudod, és nem tudok egyetérteni sem veled. 24 éves srác vagy fullon tesztoszteronnal, eddig világos, tudjuk mit jelent ez, néha mintha be lenne tépve az ember. (ismerős gondolom) De SEMMI indokolható okod nincsen fellázadni még.

Nem 10+ éve éltek együtt amikor már érthető, ha kicsit változatosságra vágysz. Erre nem tudsz hivatkozni.

Ez még kevés ahhoz tehát, hogy félrejárj titokban és bármi értelmes, és valahol érthető okból sunyulj és görénykedj. Mert ha 15 éve házas vagy, már megőrűlsz, de ott a két gyerek, közös lakáshitel és akkor döbbensz rá, hogy elqrt@d az életedet, mert olyan nővel kötötted össze az életedet aki semmilyen szinten sem képes/akarja felfogni, hogy ez neked kínlódás, és akkor mész félre egy évben 1x arra még azt mondom, bakker tényleg nincsen mozgástered! De most még van!!!!


Szóval A, B megoldások közül válogass. A: kompromisszum az életedben B: full őszinteség és megnézed mit mond, de előre szólok 98% a bukta esélye. Kiba. kevés csaj képes/akarja felfogni, hogy nem ugyanúgy vagytok bekötve, tényleg orosz rulett.

Viszont a második megoldás egyetlen előnye, hogy előre látni fogod, hogy ha visszatér ez a gondod 35 felett, amikor ettől a nőtől már van két gyerek is, akkor kerülsz e majd olyan helyzetbe, hogy tényleg nem tudsz mit csinálni ha rád jön az agyf--z, és kénytelen vagy titokban intézni ezt.

Előre figyelmeztetlek, hogy lehet ilyen élethelyzet, és akkor elég komoly zűrben leszel. Oltári bölcs dolog az elején ezt is belekombinálni, felkészülni rá, és eleve így választani társat, mert csúnya vége szokott lenni később. Nagyon csúnya.

Viszont rád van bízva, nem mondhatom, hogy ezt tedd, lévén szinte biztosan ennyi egy kapcsolatnak ha beemeled az igényeid/elvárásaid/szempontjaid közé. Magyarul ha megléped amit mondok 98%, hogy ezzel a csajjal ennyi lesz.

2015. ápr. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi, hát nem könnyű.

Igazából ez a kapcsolat már szar. Könnyű úgy, hogy nem lax a csajnál. Így ilyenkor nehezebb.

2015. ápr. 25. 15:12
 6/6 anonim ***** válasza:
nah igen.
2015. ápr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!